Zápasy

Příklepy

4. 6. - 12:38

Rusové Kablukov a Běreglazov posílili Omsk

Ruští hokejisté Ilja Kablukov a Alexej Běraglazov jsou čerstvými posilami Omsku, klub je získal výměnou s Magnitogorskem, kam putuje Kanaďan Taylor Beck. Kablukov hrál v uplynulé sezoně za Petrohrad, poté byl vyměněn do Chabarovsku a následně do Magnitogorsku, kde působil i Běreglazov.

4. 6. - 10:04

Kaliyev a Spence se upsali Los Angeles

Americký útočník Arthur Kaliyev a kanadský obránce Jordan Spence uzavřeli tříleté nováčkovské smlouvy s Los Angeles Kings. Kaliyev, který startoval na letošním MS dvacítek, hrál dosud za juniorský tým Hamilton Buldogs, Spence nastupoval za Moncton Wildcats. Kings získali oba hráče v loňském draftu NHL.

3. 6. - 13:14

Rangers chtějí na play off Švéda Anderssona

Zástupci New York Rangers usilují o to, aby na play off měli k dispozici Liase Anderssona. Švédský útočník začal u Jezdců sezonu, v prosinci ale požádal o výměnu a posléze odešel do švédského Jönköpingu. S New York Rangers má smlouvu do konce ročníku 2020-21.

3. 6. - 13:11

Kanaďan O´Dell bude hrát za Novosibirsk

Kanadský útočník Eric O´Dell si vyzkouší angažmá už ve třetím ruském klubu. Bronzový medailista z olympiády 2018, jenž má na kontě i starty v NHL, je čerstvou posilou Sibiru Novosibirsk. O´Dell v minulosti nastupoval za HK Soči a Metallurg Magnitogorsk.

3. 6. - 13:07

Bývalý bek Dynama posílil Voskresensk

Ruský obránce Ilja Děrvuk, který v sezoně 2018-19 nastupoval za Dynamo Pardubice, bude působit v Chimiku Voskresensk. Bývalý hokejista Omsku už v týmu ruské Vyšší ligy končil uplynulý ročník, předtím nastupoval za Iževsk a Chanty-Mansijk.

Video

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz