Zápasy

Příklepy

5. 6. - 12:12

Bývalý útočník Litvínova se na Slovensku stěhuje

Tomáš Matoušek, který v minulosti nastupoval za Litvínov, mění kluby ve slovenské Tipsport extralize. Účastník MS 2017 se po odchodu ze Slovanu Bratislava dohodl na angažmá s Duklou Michalovce, kam z Banské Bystrice míří obránce Vladimír Mihálik a útočník Marek Bartánus.

4. 6. - 14:28

Fin Lammikko bude hrát za Magnitogorsk

Finský útočník Juho Lammikko naplnil předpoklady a míří do Kontinentální ligy, uzavřel roční smlouvu s Magnitogorskem. Mistr světa 2019 v minulosti okusil NHL na Floridě, letošní sezonu strávil v Kärpätu Oulu.

4. 6. - 12:38

Rusové Kablukov a Běreglazov posílili Omsk

Ruští hokejisté Ilja Kablukov a Alexej Běraglazov jsou čerstvými posilami Omsku, klub je získal výměnou s Magnitogorskem, kam putuje Kanaďan Taylor Beck. Kablukov hrál v uplynulé sezoně za Petrohrad, poté byl vyměněn do Chabarovsku a následně do Magnitogorsku, kde působil i Běreglazov.

4. 6. - 10:04

Kaliyev a Spence se upsali Los Angeles

Americký útočník Arthur Kaliyev a kanadský obránce Jordan Spence uzavřeli tříleté nováčkovské smlouvy s Los Angeles Kings. Kaliyev, který startoval na letošním MS dvacítek, hrál dosud za juniorský tým Hamilton Buldogs, Spence nastupoval za Moncton Wildcats. Kings získali oba hráče v loňském draftu NHL.

3. 6. - 13:14

Rangers chtějí na play off Švéda Anderssona

Zástupci New York Rangers usilují o to, aby na play off měli k dispozici Liase Anderssona. Švédský útočník začal u Jezdců sezonu, v prosinci ale požádal o výměnu a posléze odešel do švédského Jönköpingu. S New York Rangers má smlouvu do konce ročníku 2020-21.

Video

HOKEJKA

Červen 6
dnešní den v roce 1939

Edde Giacomin

V Sudbury (Ontario) se narodil člen hokejové Síně slávy Eddie Giacomin. V NHL odchytal jedenáct sezon za New York Rangers a tři za Detroit Red Wings. Náročné fanoušky v Madison Square Garden, na jejímž stropě visí dres s jeho číslem 1, si získal hlavně svým netypickým stylem. Dodnes je na devatenáctém místě historických tabulek s 54 shutouty.
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz