Zápasy

Příklepy

2. 6. - 8:22

Mistr světa Lammikkö by mohl zamířit do KHL

Finský útočník Juho Lammikkö, který se loni v Bratislavě stal mistrem světa, by mohl zamířit do ruské KHL. Jeho práva tam výměnou se Spartakem Moskva získal Magnitogorsk. Lammikkö v této sezoně nastupoval za Oulu, v 57 utkáních SM-Liigy sehrál 57 zápasů, zaznamenal 22 gólů a 29 nahrávek.

2. 6. - 8:18

Bývalý hráč Pittsburghu povede farmu Minsku

Konstantin Kolcov, který během aktivní kariéry nastupoval za Pittsburgh, Ufu či běloruskou reprezentaci, byl jmenován hlavním trenérem týmu Dinamo Moloděčno, jenž je farmou Dinama Minsk. Kolcov v minulosti působil u běloruského účastníka KHL jako asistent, v sezoně 2018-19 vedl HK Brest.

2. 6. - 8:13

Curran zrušil Omsk a kývl Anaheimu

Kanadský obránce Kosie Curran měl ze švédského Rögle původně namířeno do ruského Omsku, ale domluvenou smlouvu minulý týden zrušil a klubu vyplatil finanční kompenzaci. Dostal totiž nabídku z Anaheimu, s vedením Ducks uzavřel jednocestný dvouletý kontrakt na dva miliónů dolarů.

2. 6. - 8:08

Švéd Karlström se upsal Dallasu

Švédský útočník Fredrik Karlström si vybojoval smlouvu v NHL. Hokejista Växjö se upsal Dallasu, který hráče draftoval před čtyřmi lety z 90. pozice. Účastník dvou MS dvacetiletých sehrál v uplynulé sezoně 52 utkání SHL, vstřelil 10 gólů a přidal stejný počet nahrávek.

1. 6. - 15:45

Obránce Wideman míří do ruské KHL

Americký obránce Chris Wideman se poprvé stěhuje za hokejem do Evropy, bude hrát ruskou KHL za Torpedo Nižnij Novgorod. Účastník MS 2016 si v minulosti vyzkoušel angažmá v Ottawě či Edmontonu, uplynulou sezonu strávil ve farmářském týmu San Diego Gulls. V Torpedu bude jeho spoluhráčem exkladenský Brady Austin.

Video

HOKEJKA

Červen 2
dnešní den v roce 1941

Lou Nanne

V Sault Ste. Marie (Ontario) se narodil člen Síně slávy IIHF Lou Nanne. Ačkoliv kanadský rodák, na mezinárodní úrovni reprezentoval Spojené státy americké na Olympijských hrách v Grenoblu 1968 a pak také na dvou mistrovstvích světa. Během své kariéry v NHL nastupoval jen za Minnesotu North Stars, za níž nastoupil celkově do 667 utkání, v nichž nasbíral 239 bodů (72+167).
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz