Zápasy

Příklepy

26. 5. - 16:11

Mozjakin pokračuje v Magnitogorsku

Sergej Mozjakin zůstává v ruském Magnitogorsku, kde mu na jaře skončila smlouva. Olympijský vítěz 2018 neakceptoval dva návrhy klubu na prodloužení spolupráce, jednání probíhala několik týdnů. Nakonec došlo k dohodě, ruský veterán se s představiteli klubu dohodl na ročním kontraktu za jiných podmínek než dosud

26. 5. - 10:07

Bitkař Gratton se dal na trenérskou dráhu

Bývalý útočník Josh Gratton, který v sezoně 2016-17 nastupoval za Kladno, bude trenérem. Někdejší bitkař, jenž prošel NHL, ruskou KHL i dalšími soutěžemi, byl jmenován asistentem v týmu Collingwood Blues z nižší juniorské soutěže v Ontariu (OJHL). V NHL sehrál Grattoin celkem 86 zápasů, nasbíral 6 bodů a 294 trestných minut.

26. 5. - 10:03

Brankář Gudlevskis se chce vrátit do zámoří

Lotyšský brankář Kristers Gudlevskis se pokusí o návrat do zámořské NHL, kterou si před časem krátce vyzkoušel v Tampě Bay. Minulou sezonu strávil v Dinamu Riga a poté chytal za Brtemerhaven německou DEL. Nyní je připraven podepsat smlouvu za Atlantikem s výhledem na působení ve farmářských soutěžích.

25. 5. - 9:11

Bartoš bude asistentem u juniorky Košic

Bývalý vynikající útočník Peter Bartoš, který svého času hrál za České Budějovice nebo Minnesotu, byl jmenován asistentem trenéra košické juniorky. Do klubu, kde úspěšně působil jako hráč, se někdejší slovenský reprezentant vrátil poté, co skončil v pozici asistenta Dukly Michalovce.

25. 5. - 9:08

O Fina Turunena se zajímá kazašský Barys

Finský útočník Teemu Turunen by mohl zamířit do ruské KHL, zajímá se o něj kazašský Barys Nur-Sultan. Turunen hrál v minulé sezoně za IFK Helsinky, kde mu nedávno skončila smlouva.  Čtyřiadvacetiletý útočník absolvoval v sezoně 2019-20 43 utkání finské SM-Liigy, zaznamenal 20 gólů a 31 nahrávku.

Video

HOKEJKA

Květen 28
dnešní den v roce 1909

Red Horner

V Lyndenu (Ontario) se narodil člen hokejové Síně slávy Red Horner. Nesmlouvavý obránce spojil svou kariéru v NHL s Torontem Maple Leafs, kterému v roce 1932 pomohl k prvnímu Stanley Cupu a na sklonku kariéry vedl tým jako kapitán. Kariéru opouštěl s 1 264 trestnými minutami, čímž stanovil tehdejší rekord, který až ve druhé polovině padesátých let překonal Ted Lindsay.
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz