Bobři vyztužili obranu, na střídavé starty získali Hryciowa

Foto: Martin Vojtěch Víta, hc-vsetin.cz

Druholigové Valašské Meziříčí rozšiřuje zadní řady, jeho sestavu posílil obránce Michal Hryciow. Čtyřiadvacetiletý hokejista „odnesl“ vysokou konkurenci v obraně Vsetína, Bobři ho budou moci využívat formou střídavých startů.

partneři českého hokeje

Vsetínská defenziva obsahuje řadu známých jmen, někteří obránci mají dokonce bohaté zkušenosti s extraligou. Kromě toho ale v kádru šestinásobného mistra extraligy najdete i mladší zadáky: například Radka Jeřábka nebo právě Michala Hryciowa.

Druhý jmenovaný má nyní kvůli přetlaku v obranných řadách VHK ROBE vyřízené střídavé starty do nedalekého Valašského Meziříčí. Hryciow za mužstvo nastoupil už ve středečním utkání proti Kopřivnici.

Odchovanec valašského hokeje s klubem pamatuje druholigové časy, v sezoně 2016/17 Vsetínu pomohl do druhé nejvyšší soutěže. Další rok ale v tehdejší WSM lize odehrál jen dva zápasy, zbytek času strávil právě ve Valašském Meziříčí, potažmo Porubě. Mimochodem, s ostravským celkem byl rovněž u postupu do první ligy.

Následující ročník začal už v dresu mateřského klubu v Chance lize, pouze na tři klání si odskočil zpátky k Bobrům. Za Vsetín zvládl 42 utkání, vstřelil tři branky a přidal tři asistence. Mimo to si poprvé vyzkoušel i play off první ligy.

V nové sezoně nastoupil za Valachy patnáctkrát a nasbíral tři body za gól a dvě asistence. Kvůli velké konkurenci v obraně však do třetice zamíří o soutěž níže.

Pro Valašské Meziříčí jde po Radku Pořízkovi o další významnou posilu. Tým momentálně bojuje o druhé postupové místo do vyřazovací části, na třetí Havlíčkův Brod ztrácí tři body.

Foto: Martin Vojtěch Víta, hc-vsetin.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz