Bobrům mizí hráči ze soupisky. Báchor odchází do zámoří

Foto: hcvm.cz

Druholigové Valašské Meziříčí se musí potýkat s neočekávanými odchody hráčů. Postupně ze soupisky zmizeli útočníci Patrik Dalajka s Davidem Peškou a poslední zápas za Bobry má před sebou i Stanislav Báchor.

President Cup 2020

Bobři za poslední dvě sezony ustálili kádr a sehranost je jednou z jejich hlavních zbraní, která je drží mezi nejlepšími čtyřmi mužstvy skupiny Východ. Přelom září a října se ale nese na Valašsku ve znamení nucených změn v soupisce.

Jako první oznámil odchod dvaadvacetiletý útočník David Peška, který do úvodu sezony nezasáhl a dal přednost práci v domovském Zlíně, kde zároveň vypomůže hokejovému univerzitnímu týmu. Peška přišel k Bobrům loni z Hodonína a připsal si šest kanadských bodů.

Citelnější ztrátou v útoku, co se týče letošního ročníku je odchod Patrika Dalajky, který laboroval se zraněním a nastoupil doposud jen třikrát, přesto dokázal vstřelit jednu branku.

Foto: FB HC Bobři Valašské Meziříčí

Čtvrtá sezona v řadě v dresu Bobrů bude pro čtyřiadvacetiletého technicky zdatného praváka tou poslední. Stejně jako jeho kolega David Peška bydlí ve Zlíně a hodinové dojíždění bylo pro něj v kombinaci s jeho hlavní profesí limitující.

Posledním loučícím se, a snad i posledním, jak doufá sportovní úsek vedení klubu, je dnes již stálice obranných řad Stanislav Báchor. Šestadvacetiletý pilíř valašskomeziříčské obrany zkusí štěstí v zámořské nižší soutěži.

Na jeho pozici bylo nutné najít náhradu a Bobři tuto díru zalepili Jiřím Běhalem z Přerova, který má vyřízeny střídavé starty z Chance ligy a za Bobry už nastoupil v posledních čtyřech duelech.

Aktuální kádr HC Bobři Valašské Meziříčí

Brankáři:
Jakub Málek, David Sachr, Jiří Slovák.

Obránci:
Vojtěch Baroš, Jiří Běhal, Jakub Ďurkáč, Tomáš Holiš, Libor Kamas, Miroslav Mikel, Tom Ondračka, Jiří Weintritt, Michal Žák.

Útočníci:
Tomáš Andris, Tomáš Brunec, Josef Daněk, Petr Dvořák, Daniel Klímek, Šimon Kuchařík, Ondřej Martiník, Daniel Paťava, Jakub Pořický, Michal Romančík, Petr Seidler, Marek Smrčka, Rostislav Vaněk, Jan Vašenka, Tomáš Vávra.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz