Bývalý útočník Třince či Vsetína má jasno, pokračuje u sousedů

Foto: Facebook HC Nové Zámky

23. března 11:15

Adam Bagar

Český útočník Filip Bajtek bude i v sezoně 2020/21 hrát nejvyšší slovenskou soutěž. Prodloužil smlouvu s Novými Zámky, které o tom informovaly na svých webových stránkách.

partneři českého hokeje

Osmadvacetiletý hokejista se v předčasně ukončeném uplynulém ročníku blýskl 11 brankami a 17 nahrávkami, ziskem 28 bodů za 52 utkání vytvořil osobní maximum v tamní soutěži.

Bajtek, jenž v sezoně 2018/19 dostal desetizápasovou stopku za napadení čárového rozhodčího, byl stejně jako v minulých letech aktivní i ve sbírání trestných minut. Vyfasoval jich 84.

Do Nových Zámků přišel v letě 2018. Následující ročník pro něj bude třetím v barvách Býků, ale už sedmým na Slovensku. Čtyři roky hrál také za Nitru, se kterou v roce 2016 slavil titul.

Foto: Facebook HC Nové Zámky

Slovenská angažmá rozdělil sezonou v prvoligovém Frýdku-Místku. Dřív poznal i druhou ligu v dresu Vsetína a odmala působil v rodném Třinci, za který zapsal jeden extraligový start.

Nové Zámky už dřív prodloužily rovněž spolupráci s kapitánem Jurajem Juríkem, jenž se narodil ve Skalici, ale hokejově vyrůstal ve Zlíně. Ve 2. lize hrál za Kroměříž, Vsetín a Prostějov.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz