Chomutov měnil s Boleslaví. Knot se stal Pirátem, Dlapa Bruslařem

Foto: Jan Pavlíček, bkboleslav.cz

Chomutov po příchodu Stanislava Dietze dál doplňuje obranné řady, už ve středečním utkání v Brně se v sestavě Pirátů objeví boleslavský Ronald Knot. Opačným směrem pak putuje Ondřej Dlapa. Oba kluby se dohodly na hostování do konce sezony.

partneři českého hokeje

Piráti se po skvostném začátku trápí, z posledních čtrnácti zápasů vyhráli za tři body až v tom posledním proti Jihlavě. V tabulce jim patří dvanáctá příčka a tamní vedení se snaží kádr oživit. Už dřív se mu povedlo přivést z konkurenčního Litvínova Stanislava Dietze, teď zadní řady severočeského týmu posílí Ronald Knot.

„Sháněli jsme obránce defenzivnějšího typu.“

„Řešili jsme nějaké možnosti a nakonec jsme se domluvili s Mladou Boleslaví,“ líčí sportovní manažer a trenér Vladimír Růžička. Bruslaři naopak získali do své obrany Ondřeje Dlapu. „Sháněli jsme obránce defenzivnějšího typu,“ hlásí na adresu nové posily Bruslařů sportovní manažer boleslavského klubu Luděk Bukač.

Třiadvacetiletý Knot je odchovancem pražské Slavie, ve které působil až do konce uplynulého ročníku 2016-17. V aktuální sezoně hájil barvy Mladé Boleslavi, v jejímž dresu sehrál celkem 26 zápasů. Vytáhlý obránce v nich zaznamenal dva body za gól a asistenci, šestnáct trestných minut a také tři minusové body.

Kluby se dohodly na hostování do konce sezony

O tři roky starší Dlapa působil v Chomutově už třetím rokem. V probíhající sezoně zapsal 28 startů, dva body za asistence, 42 trestných minut a slušné dva plusové body ve statistice účasti na ledě při vstřelených a obdržených brankách. Elitní tuzemskou soutěž si dřív vyzkoušel už ve Vítkovicích a především v Brně.

Oba kluby se při výměně svých obránců dohodly na hostování do konce sezony, nové posily by měly mít k dispozici hned po reprezentační pauze. Ondřej Dlapa poprvé oblékne boleslavský dres už ve středečním derby na libereckém ledě, Ronald Knot zase ten chomutovský na horké půdě mistrovské Komety.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz