Další osobnost pro druhou ligu: bude ji hrát i Čáslava!

Foto: Jan Jedlička, hcdynamo.cz

Obránce Petr Čáslava se po půlroční pauze vrací k hokeji. Mistr světa z roku 2010 posílí Dvůr Králové. Ve druhé lize se letos dějí neuvěřitelné věci...

Nový fanshop

„Jsem sice nějak zainteresovaný v pardubickém klubu, ale ten pohyb mi chyběl. Zájem byl z obou stran a nakonec jsme se vcelku rychle dohodli," říká Čáslava v rozhovoru pro hcrodos.cz.

„Cítím se výborně. Jinak bych se asi ani nikam nehrnul," hlásí brzy 40letý obránce. „Cítím i samozřejmě nějakou zodpovědnost, abych se na sezonu dobře připravil, odehrál ji se ctí a týmu byl co nejlépe nápomocen."

Čáslava pro klubové stránky Rodosu přiznal, že do Dvora Králové měl namířeno i jeho dlouholetý pardubický parťák Petr Sýkora: „My jsme se o tom s Petrem bavili. Zpočátku byla velká šance, že by šel také do Dvora, ale nakonec se rozhodl pro Vrchlabí."

„Já si myslím, že on to má stejné jako já. Nechce se mu úplně končit s tímhle sportem, ale už to nemá v hlavně nastavené tak, že by hrál profesionálně," vypráví Čáslava.

„Ten pohyb mi chyběl."

Připomínáme, že v příští sezoně budou ve druhé lize působit kromě Čáslavy a Sýkory ještě Tomáš Plíhal, Jan Hlaváč nebo Jaroslav Bednář. Třetí nejvyšší soutěž tak čeká jeden z nejatraktivnějších ročníků v historii.

„Posilu Petrova formátu samozřejmě vítám. Jsem rád, že hráč s takovými zkušenostmi má i ve svém věku do hokeje pořád takovou chuť," řekl pro Deník královédvorský trenér Jiří Malinský. „Věřím, že jako profík bude mít co dát spoluhráčům, pro které je taková posila do kabiny rozhodně přínosem. Pro mančaft jde o super zprávu.“

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz