Další posila pro Jihlavu! Z Přerova se vrací Zdeněk Čáp

Foto: Facebook HC Dukla Jihlava

17. prosince 2019, 12:51

Adam Bagar

V prvoligové Jihlavě hlásí další změnu v kádru, defenzivní řady Dukly vyztuží navrátilec Zdeněk Čáp. Klub o tom informoval na své facebookové stránce.

Chance liga na Hokejka TV

Sedmadvacetiletý bek se v létě rozhodl pro návrat do Hradce Králové, kde v minulosti odehrál dvě kompletní extraligové sezony, ale výrazněji se do kádru Mountfieldu neprosadil.

Pod Bílou věží vypomohl ve dvou říjnových zápasech, ale jinak v tomto ročníku nastupoval v Chance lize za Přerov. Zaznamenal 20 startů a deset bodů za dva góly a osm asistencí.

Teď se stěhuje do Jihlavy, kde to dobře zná. Zdeněk Čáp hrál za tamní klub v letech 2013 až 2015, celkem za 78 utkání nasbíral parádních 43 bodů za deset branek a 33 nahrávek.

Poletín je mimo hru, Dukla přivedla útočníka »

Obránce, který má ve statistikách 153 extraligových startů, má s druhou nejvyšší soutěží bohaté zkušenosti. Hrál ji dřív také za České Budějovice, Litoměřice a Hradec Králové.

Soupiska HC Dukla Jihlava

Brankáři:
Jan Brož, Ondřej Chaloupek, Filip Maláč.

Obránci:
Zdeněk Čáp, Jakub Černohorský, Jan Holý, Daniel Kolář, Lukáš Mareš, René Piegl, Jan Pohl, Václav Půža, Robin Staněk, Matěj Vála.

Útočníci:
Lukáš Anděl, Tomáš Čachotský, David Čermák, Jiří Fronk, Tomáš Harkabus, Kryštof Hrala, Tomáš Chlubna, Jakub Illéš, Tomáš Jiránek, Miroslav Juda, Peter Lichanec, Michal Machač, Ondřej Matýs, Matěj Pekr, Michal Poletín, Josef Skořepa, Josef Vyvial, Adam Zeman.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz