Další velké jméno pro Kobru! K postupu má pomoct Bárta

Foto: Pavel Kacerovský, hcmotor.cz

13. prosince 2019, 18:32

Marek Hedbávný

Útok Kobry Praha bude zase o něco silnější. Ambiciózní druholigový klub totiž přivedl zkušeného útočníka Michala Bártu. Poprvé nastoupí už v sobotním utkání proti Kolínu a hostovat bude až do konce sezony.

Nový fanshop

Jen pro připomenutí a pro názornost – v útoku už má Kobra několik jiných zvučných jmen: Kamila Bříšku, Tomáše Plíhala, Milana Davídka, Lukáše Tondra, na výpomoc pak občas přijdou mladíci ze Slavie...

A teď míří na Braník další ofenzivní hvězda!

Michal Bárta má za sebou přes 300 extraligových startů. Několik sezon odehrál v Liberci, působil také v Mladé Boleslavi nebo v Pardubicích.

V Chance lize pak nastoupil do více než 200 utkání: býval oporou Benátek nad Jizerou, sezonu 2017/2018 pak strávil v ambiciózních Českých Budějovicích. 

Právě angažmá v Motoru bylo dosud jeho posledním v Česku. Poslední měsíce totiž strávil za hranicemi: loni hrál slovenskou extraligu za Žilinu (46 utkání, 11+14), letos má za sebou krátkou epizodu v polském Krakově (4 zápasy, 1+1).

Teď míří do třetí nejvyšší soutěže v Česku. Kobra má za cíl postup, konkurence ve druhé lize je ale letos obrovská. Pražanům zatím ve skupině Střed patří třetí příčka za Příbramí a Kolínem. Rozdíl mezi těmito mužstvy je ale pouze jednobodový.

Aktuální kádr HC Kobra Praha

Brankáři: Lukáš Langer, Matyáš Ondrík, Lukáš Sochůrek, Adam Dusil.

Obránci: Aleš Knesl, Tomáš Mrkvička, Lukáš Popela, Dominik Šteiner, Milan Antoš mladší, Dominik Valík, David Pelant, Karel Šefl.

Útočníci: Kamil Bříška, Filip Hlinka, Matyáš Hrubý, Richard Mucha, Dominik Novák, Daniel Petrov, Michal Slanina, Jan Smejkal, Lukáš Tondr, Šimon Antončík, Denis Heldák, Michal Bárta, Milan Davídek, Aleš Furch, Michal Hotěk, Dávid Kohút, Tomáš Šťastný, Tomáš Plíhal (momentálně dočasně hostuje v Jablonci).

Foto: bkboleslav.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz