Extraliga ve městě pohádky. Mladá Boleslav míří do Jičína

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

Jeden z nejatraktivnějších duelů vrcholící nadstavbové části ELIOD Extraligy dorostu se odehraje na netradiční půdě – Mladá Boleslav tento pátek vyzve Vítkovice na zimním stadionu v Jičíně.

partneři českého hokeje

Na podzim se junioři Mladé Boleslavi utkali v Turnově s „domácím“ Libercem; v duelu s trojicí trestných střílení a vypjatým vrcholem prohráli už vinou první třetiny 3:6. Nyní vyrazí mladší z jejich akademických týmů pro změnu na jižní konec Českého ráje a bude věřit v lepší výsledek.

Bruslařský klub ve spolupráci s HC Jičín pořádá speciální akci, kterou chce propagovat nejen boleslavský hokej, zároveň podpořit rozvoj hokeje v regionu a prohloubení vzájemné spolupráce mezi oběma kluby.

Foto: Pojď hrát hokej

V pátek 21. února se tak ve městě pohádky odehraje atraktivní souboj mezi čtvrtým a prvním týmem ELIOD Extraligy dorostu. Vítkovice vedou tabulku už o deset bodů, na Mladou Boleslav mají náskok o dva body vyšší a míří za nejvýhodnější pozicí pro play off. Bruslaři jim ale osm kol před koncem nadstavby mohou cestu ještě zkomplikovat.

Duel startuje v 17:30. O první přestávce proběhne autogramiáda pěti hráčů boleslavského A-týmu, na stadionu navíc bude i stánek fanshopu BK Mladá Boleslav a zejména menší fanoušky potěší maskot Embík.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz