Fryčer telefonoval během zápasu, chtěl si stěžovat na rozhodčí. Ale marně

Foto: Rostislav Pfeffer, hcorli.cz

19. března 2019, 13:29

Adam Bagar

Tak tohle se jen tak nevidí! Znojemský trenér Miroslav Fryčer během třetího čtvrtfinále ve Vídni telefonoval přímo ze střídačky supervizorovi utkání. Chtěl si stěžovat na rozhodčí.

Zlatá hokejka 2020

V Rakousku se z toho hned stalo velké téma, šokovaný byl i realizační tým soupeře. „Už jsem v kariéře viděl hodně, ale ještě nikdy kouče na střídačce s mobilem v ruce," cituje vídeňského trenéra Davea Camerona server hokejportal.cz.

„Už jsem v kariéře viděl hodně, ale ještě nikdy kouče na střídačce s mobilem v ruce."

„Před utkáním za mnou přišel do kabiny supervizor, který je Kanaďan, a řekl mi, že kdyby se mi cokoliv nelíbilo, můžu se hned ozvat,“ popisuje situaci Miroslav Fryčer, jenž vzal nabídku doslovně a vytáhl telefon rovnou během zápasu.

Příště ho pošlu do háje a vynesu v zubech

„Když se mi teda něco nelíbilo, tak jsem mu volal přímo ze střídačky, ale on mi telefon prostě nezvedal. Přitom byl přítomen přímo na zimáku, takže nevím, k čemu to je. Příště ho pošlu do háje a vynesu v zubech," zlobil se trenér Orlů.

Poměr vyloučených byl 4:8 v neprospěch Orlů, útočník Patrik Novák navíc dostal trest na pět minut plus do konce utkání. Vídeň právě v přesilových hrách Znojmo zlomila. Využila dvě a slavila jak výhru 5:2, tak vedení 2:1 na zápasy.

Ať si ty svoje řeči strčí za klobouk

„Některé zákroky byly od nás zbytečné, ale bylo tam mnoho věcí, které mi prostě do hlavy nepasovaly. S těmi lidmi od rozhodčích a disciplinárky se už do konce sezony nehodlám bavit. Ať si ty svoje řeči strčí za klobouk,“ uzavřel Fryčer.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz