Havířovu pomůže další útočník Vítkovic. Na střídavé starty přichází Němec

Foto: Petr Kotala, hc-vitkovice.cz

Po dvou úspěšných sezonách v EBEL za znojemské Orly se útočník Erik Němec (na fotografii vpravo) rozhodl k návratu do Vítkovic, zatím se mu ale comeback do Tipsport extraligy nedaří, jak si představoval. I proto mu vedení ostravského celku vyřídilo střídavé starty do Havířova.

Nový fanshop

V aktuálním extraligovém ročníku nastoupil Němec do 18 zápasů, v nichž zapsal jen dva body za gól a asistenci. 

Naposledy si za Vítkovice zahrál 3. listopadu v zápase proti Kladnu, do té doby kvůli zranění nenastupoval.

Nyní by se rodák z Metylovic z okresu Frýdek-Místek měl rozehrát v Havířově, který sám není úplně ve stoprocentní sestavě. Na marodce je z útočníků zkušený Jan Maruna a jeho jmenovec, mladíček Bambula.

Němec za Havířov nastoupí už v sobotním 7. kole druhé části Chance ligy, kdy AZet hraje na ledě Chomutova. Šestadvacetiletý útočník našel své místo na pravém křídle druhého útoku vedle Lukáše Bednáře a jiného hráče patřícího Vítkovicím Nicolase Werbika.

Za Havířov nenastoupí Němec zdaleka poprvé. V sezoně 2013/14 za něj odehrál 17 zápasů, v ročníku 2015/16 pak tři.

Soupiska AZ Residomo Havířov

Brankáři: Jan Lukáš, Aleš Stezka, Jiří Matoušek, Marek Štipčák.

Obránci: Jakub Matai, David Chroboček, Jaroslav Mrowiec, Vojtěch Ševěček, David Zdeněk, Ľubomír Malina, Martin Nepokoj, Ondřej Kachyňa, Alex Rašner, Ludvík Rutar, Tomáš Černý.

Útočníci: Jan Maruna, Filip Seman, Radek Veselý, Radek Pořízek, Lukáš Bednář, Jakub Kotala, Dominik Pawliczek, Dominik Cihlář, Lukáš Juhász, Jan Bambula, Jan Dvořák, Petr Fridrich, Ernest Bochnak, Jozef Baláž, Jan Bernovský, Jozef Danielčak, Jan Starý, Radim Toman, Ondřej Procházka, Jakub Doktor, Nicolas Werbik, Erik Němec.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz