Hokejka news

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

 • 23. 9. - 13:41

  Týden hokeje odstartoval!

  Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

V létě byl na zkoušce v Havířově. Neuspěl. A tak začal Vojtěch Tomi sezonu v druholigové Opavě. V polovině října mu hodil laso Frýdek-Místek. Co kdyby mu to tam zase začalo padat...

A jak se ukázalo: bylo to opravdu záchranné laso. Jak pro Tomiho, tak pro Frýdek-Místek.

Tomi hraje skvěle, sbírá bod na zápas a rysi se i díky němu perou o postup do předkola play off.

Pětadvacetiletý útočník v této sezoně stihl 34 utkání. Dal v nich sedmnáct branek a u stejného počtu gólů asistoval. Ve statistice +/- je na +13. 

Skvělou formu má hlavně v posledních týdnech: v předcházejících devíti kolech se blýskl patnácti body (9+6).

I když do Frýdku-Místku přišel v rozehrané sezoně, už je jeho nejlepším střelcem. Září především v přesilovkách, při nichž skóroval sedmkrát.

Hned deset z jeho sedmnácti gólů padlo v době, kdy bylo skóre utkání buď vyrovnané, nebo byl mezi týmy rozdíl jediné branky. Trefuje se tedy v důležitých chvílích.

S 1,77 gólem za 60 minut hry je devátý v lize. Drží se na podobné úrovni jako letošní fantom Tomáš Šmerha. V tomto ohledu je Tomi dokonce lepší než prověření kanonýři jako Petr Stloukal, Tomáš Nouza, Lukáš Klíma nebo Matěj Pekr.

Zkrátka – Vojtěch Tomi šanci od Frýdku-Místku využívá skvěle. 

Dává tak zapomenout na minulou sezonu, v níž se neprosadil v Porubě. Jen se podívejte na tuhle grafiku, o kolik je letos Tomi efektivnější než loni během angažmá v Ostravě a během následného hostování v Přerově ↓

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV