Hokejka news

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

 • 23. 9. - 13:41

  Týden hokeje odstartoval!

  Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

V pondělí se od 20:00 uskuteční v Česku ojedinělá akce, kterou bude Charity Showmatch ve hře NHL20. Útočníci Tomáš Hertl, Martin Nečas, Filip Chlapík a Martin Kaut budou společně s předními českými gamery vybírat peníze na pomoc zdravotníkům v boji s koronavirem.

„Celá akce bude probíhat ve formátu 2 na 2, dvoučlenné týmy budou vždy tvořit jeden hokejista a jeden gamer," vysvětluje herní systém Roman Pilný, též známý pod přezdívkou "Blade", kterého z řad gamerů doplní například Radek "Kumbik" Kumbera, vítěz uplynulého ročníku Esport hokejové ligy

Charitativní showmatch bude probíhat v přátelském duchu, což svými slovy potvrzuje i Roman Pilný: „Moc se těším, ne každý den si můžete zahrát s TOP hráči z NHL. Půjde o zábavu, o dobrou věc. Určitě to bude velká sranda," vyjadřuje své pocity pár hodin před začátkem exhibice "Blade".

A právě brněnský patriot si už s dvojicí hokejistů z NHL zahrál, přesněji s Martinem Nečasem a Martinem Kautem. „S Nečasem jsem odehrál jen pár utkání, takže nemohu jeho výkony zhodnotit. Nicméně s Kautem jsem toho sehrál spoustu a mohu říct, že je to talent. Hraje skvěle, jde vidět, že do hry aplikuje své hokejové myšlení," nešetří se slovy chvály Pilný.

A třeba bude podobně mluvit po skončení showmatche i o ostatních hokejistech. Sledovat a podpořit charitativní akci budete moct od 20:00 na Nova Sport 2 a na Twitch kanále Romana "Bladea" Pilného.  

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV