Hokejka news

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

 • 23. 9. - 13:41

  Týden hokeje odstartoval!

  Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

Vypracoval se mezi nejlepší skills kouče světa. Zdokonaloval nejlepší hráče světa a jeho kolegy byly uznávané trenérské kapacity. Tomáš Pacina se už 25 let věnuje zlepšování individuálních dovedností. Splnil si to, co si vysnil. Jeho život je velká hokejová cesta, která nabídla spoustu zajímavých příběhů a momentů.

V pěti dílech vám uznávaného odborníka, který přišel pomoct českému hokeji, blíže představíme. Během rozhovoru se dozvíte spoustu zajímavých informací.

Pokud chcete vědět, kdy začala doba skills koučů, jak se mu pracovalo s Crosbym nebo Patrickem Kanem, jak vypadá jeho pracovní den v Portlandu, a proč českým hráčům chybí dovednosti, poslechněte si jeho vyprávění.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV