Hokejka news

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

 • 23. 9. - 13:41

  Týden hokeje odstartoval!

  Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

Po konzultacích s desítkami lidí, kteří se pohybují kolem Chance ligy, jsme sestavili žebříček sta nejlepších hráčů sezony 2019/2020. Postupně si je představíme. Na 63. místě se umístil Lukáš Endál (ČEZ Motor České Budějovice).

Dostáváme se k muži, který patřil k nejefektivnějším hráčům v lize.

Lukáš Endál často zůstal mimo sestavu. A když už se do ní dostal, neměl zrovna velký ice time (13:02). Přesto za sebou zanechal ve 40 zápasech velkou stopu.

S osmnácti brankami byl třetím nejlepším střelcem Motoru.

Se 37 body pak jeho pátým nejproduktivnějším hráčem.

V přepočtu na odehraný čas potom patří ke špičce i v rámci celé soutěže. V počtu gólů za 60 minut je třetí a v počtu primárních bodů dokonce druhý.

V rovnovážném stavu byl u 34 vstřelených a jen u jedenácti inkasovaných branek. Zkrátka – všechno to jsou parádní hodnoty. V každém jiném prvoligovém týmu by byl za hvězdu.

V Motoru ale letos byla opravdu nevídaná konkurence. 

Endál po sezoně v Českých Budějovicích skončí, extraligu si za ně nezahraje. Pro přestupový trh jde o velkou rybu. Jde o hráče, který dokáže rozhodovat zápasy.

Kam Endál zamíří?

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV