Hokejka news

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

 • 23. 9. - 13:41

  Týden hokeje odstartoval!

  Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

Po konzultacích s desítkami lidí, kteří se pohybují kolem Chance ligy, jsme sestavili žebříček sta nejlepších hráčů sezony 2019/2020. Postupně si je představíme. Na 58. místě se umístil Matěj Pekr (HC Dukla Jihlava).

Pokud bychom tento žebříček dělali loni, Matěj Pekr by byl bezpochyby v první desítce. Loni pomohl Dukle k prvnímu místu po základní části skvělými 32 góly.

Letos to bylo o dost slabší.

Z Pekrovy strany i z pohledu celého týmu. Ostatně deváté místo Jihlavy hovoří za vše...

Soupeři si na Pekra ale museli dávat pozor pořád. Zkušený křídelník nakonec zakončil sezonu s 23 góly. Šlo o nejlepší hodnotu v rámci Dukly, v celé soutěži byl devátý.

Z toho hned jedenáct branek dal v přesilovkách (4. v lize). Čtyři Pekrovy trefy se potom ukázaly jako vítězné.

Ke 23 gólům přidal devatenáct asistencí, se 42 body byl druhým nejproduktivnějším hokejistou Jihlavy. Obstál i ve hře dozadu: byl u 37 vstřelených a jen u 24 inkasovaných branek.

Navíc kdyby se – podobně jako v NHL – dělala statistika získaných puků, Pekr by byl hodně vysoko. Při forčekingu skvěle pracuje s hokejkou.

Po sezoně přemýšlel, zda v Jihlavě zůstane nebo vyslyší vábení konkurence. Pekr nakonec v Dukle prodloužil smlouvu a přidá v ní třetí sezonu.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV