Hokejka news

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

 • 23. 9. - 13:41

  Týden hokeje odstartoval!

  Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

Chcete si udělat radost a zároveň pomoct dobrým skutkem? Máte možnost, právě totiž začala charitativní aukce v rámci projektu Legenda legendám.

» Aukce dresů probíhá tady

Dražba proběhne v několika etapách, už nyní se dá přihazovat na hrané dresy většiny extraligových klubů. Postupně přibudou i trikoty týmů z Chance ligy, případně druhé ligy a univerzitního hokeje.

Tady je kompletní harmonogram dražby, která probíhá na webu sportovniaukce.cz ↓

Počáteční cena jednoho dresu je 1 070 Kč. Je v tom skrytá symbolika, letos by totiž legendární Ivan Hlinka oslavil jubilejní 70. narozeniny.

Výtěžek z unikátní dražby půjde právě na konto Nadačního fondu Ivana Hlinky, který pomáhá bývalým hokejistům, kteří se ocitli v obtížné životní situaci. Veškeré potřebné informace najdete na speciálním webu legendapomaha.cz.

Druhý ročník akce, která proběhla koncem ledna napříč hokejovými soutěžemi, se tentokrát nesl v trochu jiném duchu než dříve: každý klub si dal na dres vlastní legendu.

Havířov tak hrál v trikotech s podobiznou Davida Pastrňáka, další týmy pak uctily například Vladimíra Bouzka, Jiřího Holečka, Vlastimila Bubníka, Romana Poláka nebo Jiřího Hrdinu.

Foto: Michal Polák, eMPefoto.cz

Kluby a jejich legendy

Tipsport extraliga
Bílí Tygři Liberec – Jaroslav Nedvěd, BK Mladá Boleslav – Jiří Hrdina, HC Dynamo Pardubice – Vladimír Martinec, HC Energie Karlovy Vary – František Potužák, HC Kometa Brno – Vlastimil Bubník, HC Oceláři Třinec – Radek Bonk, HC Olomouc – Karel Dub, HC Sparta Praha – Jiří Holeček, HC Škoda Plzeň – Vladimír Bednář, HC VERVA Litvínov – Arnold Kadlec, HC VÍTKOVICE RIDERA – Miroslav Vlach, Mountfield HK – Miroslav Řehák, PSG Berani Zlín – Karel Rachůnek, Rytíři Kladno – Eduard Novák.

Chance liga
AZ RESIDOMO Havířov – David Pastrňák, ČEZ Motor České Budějovice – Antonín Španinger, HC Baník Sokolov – Václav Vyskočil, HC Benátky nad Jizerou – Bohumil Bartoň, HC Dukla Jihlava – Jiří Holík, HC Frýdek-Místek – Pavel Kubina, HC RT TORAX Poruba – Roman Polák, HC Slavia Praha – Petr Kadlec, HC Slovan Ústí nad Labem – Jaroslav Roubík, HC Stadion Litoměřice – Martin Škoula, Piráti Chomutov – Josef Volák, HC ZUBR Přerov – Vojtěch Burian, LHK Jestřábi Prostějov – Jaroslav Palatý, SK Horácká Slavia Třebíč – Vladimír Bouzek, SK Trhači Kadaň – Petr Klíma, VHK ROBE Vsetín – Josef Ryžov.

2. liga
IHC Králové Písek – Stanislav Neckář, HC Příbram – Jaroslav Minařík, HC Vrchlabí – Jaroslav Nič, SC Kolín – Jan Gusta Havel.

Univerzitní liga ledního hokeje
Cavaliers Brno – Svatopluk Číhal.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV