Irgl ve Spartě? Pro mě to není téma, tvrdí generální manažer Olomouce

Foto: Michaela Martinátová, hc-olomouc.cz

Olomoucký útočník Zbyněk Irgl v rozhovoru pro deník Sport potvrdil, že se o jeho služby přihlásila pražská Sparta.

Nový fanshop

Sám Irgl otevřeně přiznal, že by ho výzva v hlavním městě ke konci kariéry lákala. „Je to ve hře. Samozřejmě záleží na Olomouci, mám tam smlouvu ještě na rok," uvedl pro iSport.cz.

„Pro mě to není vůbec žádné téma. Nevím, co se kde psalo, ale Zbyněk má u nás podepsanou smlouvu," řekl ovšem pro Olomoucký deník generální manažer Erik Fürst. „Takže se není o čem bavit. Olomouc se Spartou určitě nejedná. Nebo alespoň ne já, já o tom nic nevím.“ 

Irgl byl pro Moru v minulé sezoně – i v 38 letech – klíčovým hráčem. Ve 42 zápasech základní části nasázel 22 branek, stal se tak čtvrtým nejlepším střelcem Tipsport extraligy. Když v olomoucké sestavě kvůli zranění chyběl, na hře Hanáků to bylo okamžitě znát.

Zůstane vicemistr světa z roku 2006 opravdu na Moravě?

Pokud ano – po kom se místo něj poohlédne Sparta, jež na trhu vyhlíží lídra, který by ji po dlouhých dvanácti letech dovedl k titulu? 

Dosud potvrzené změny v HC Olomouc

Příchody
Lukáš Klimek (Ú, Sparta)
Marek Hecl (Ú, Trenčín)
Alex Rašner (O, Havířov)
Tomáš Valenta (O, Zlín)

Odchody
Aleš Jergl (Ú, Hradec Králové)
Miroslav Holec (Ú, České Budějovice)
Jakub Galvas (O, Jukurit)
Bruno Mráz (Ú, Zvolen)
Robin Staněk (O, ?)

Foto: Alena Zapletalová, hc-olomouc.cz

Aktuální soupiska HC Olomouc

Brankáři: Jan Lukáš, Branislav Konrád.

Obránci: Martin Vyrůbalík, Jiří Ondrušek, Jan Jaroměřský, David Škůrek, Tomáš Dujsík, Jan Švrček, Ludvík Rutar, Alex Rašner, Tomáš Valenta.

Útočníci: Jan Knotek, František Skladaný, David Ostřížek, Marek Laš, Petr Strapáč, Petr Kolouch, Zbyněk Irgl, Vojtěch Tomeček, Jan Kaňa, Josef Podlaha, Michal Matiaško, Marek Hecl, Lukáš Klimek, Vilém Burian, Lukáš Nahodil.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz