Jágr sází na postupující partu, kádr ještě doplní cizinci! A co Plekanec?

Foto: Josef Poláček, rytirikladno.cz

7. června 2019, 16:29

Adam Bagar

Kostra kladenského kádru pro sezonu 2019/20 je hotová. Tvoři ji zejména hokejisté, kteří se v uplynulé sezoně podepsali pod návrat mezi tuzemskou elitu.

partneři českého hokeje

Změny u Rytířů by se zatím daly spočítat na prstech jedné ruky. Do Hradce Králové zamířil Adam Kubík, do Litvínova Jiří Říha a partnerské Ústí nad Labem posílil Tomáš Vildumetz. Místo nich přišli David Stach z Plzně či Ladislav Romančík z Litvínova.

„Splnil jsem slib, který jsem dal už před baráží. Slíbil jsem hráčům, že pokud si vybojují extraligu, budou ji i hrát.“

Na soupisce figurují dva gólmani, šest obránců a jedenáct útočníků. „Splnil jsem slib, který jsem dal už před baráží. Slíbil jsem hráčům, že pokud si vybojují extraligu, budou ji i hrát,“ prozrazuje v rozhovoru pro klubový web kladenský majitel Jaromír Jágr.

„Samozřejmě víme, že je ještě potřeba tým posílit. Do sezony půjdeme s aktuálním kádrem, který se ještě rozroste o dva až tři hráče. Mohu zatím jen prozradit, že půjde o cizince,“ líčí Jágr, jenž ještě stále své pokračování v aktivní hráčské kariéře nepotvrdil.

Tomáš Plekanec? Uvidíme, jak se rozhodne

Otazník visí i nad další kladenskou hvězdou. Tomášem Plekancem, o kterého má obrovský zájem brněnská Kometa. „Uvidíme, jak se rozhodne. Podle toho pak uděláme další kroky,“ dodává Jágr, který se ve čtvrtek dohodl na spolupráci s Ústím nad Labem.

Foto: Jiří Kalla, rytirikladno.cz

Aktuální soupiska Rytířů Kladno

Brankáři:
Adam Brízgala, Lukáš Cikánek.

Obránci:
Martin Kehar, André Lakos, Ladislav Romančík, Václav Veber, Josef Zajíc, Matyáš Zelingr.

Útočníci:
Štěpán Bláha, Jakub Hajný, Šimon Jelínek, Tomáš Kaut, Daniel Kružík, Patrik Machač, Antonín Melka, Tomáš Redlich, David Stach, Jakub Strnad, Ladislav Zikmund.

Příchody do klubu Rytíři Kladno

Ladislav Romančík (Litvínov)
David Stach (Plzeň)

Odchody z klubu Rytíři Kladno

Adam Kubík (Hradec Králové)
Tomáš Vildumetz (Ústí nad Labem)
Jiří Říha (Litvínov)

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz