Kobra chce postup. Plánujeme ještě pět příchodů, říká její šéf

Foto: Facebook HC Kobra Praha

15. srpna 2019, 8:10

Marek Hedbávný

Tomáš Plíhal, Kamil Bříška, Tomáš Mrkvička nebo Lukáš Tondr. To jsou jména největších letních posil pražské Kobry. A jsou to tak velká jména, že se rázem mění i klubové cíle.

Nový fanshop

„Chceme se probojovat do play off, do finálových bojů a pokud bude příležitost, tak je samozřejmě ambicí postup do první ligy," uvedl pro web hckobra.cz klubový prezident Miloslav Šeba. 

Nejnovější posilou je slávistický útočník Denis Heldák. Z Edenu do Braníku by pak měli mít střídavé starty ještě mladí obránci Milan Antoš s Ondřejem Holým.„Plánujeme příchody ještě pěti hráčů. Ty vyzkoušíme během přípravných utkání," přiblížil Šeba aktuální situaci.

„Máme ještě rozjednané další tři obránce."

„Řekli jsme si, že chceme tým omladit. Bylo nutné zreformovat obranu. Máme ještě rozjednané další tři obránce, kteří by tomu mohli pomoct." okomentoval Šeba změny v kádru. „A do budoucna nechceme sázet na střídavé starty, protože to podle nás není to pravé ořechové."

Spolupráce s dalšími pražskými kluby Slavií a Spartou je však logická. „Nebráníme se tomu. Otevřeně se bavíme o všech hráčích a věřím, že se vždycky na nějakých výměnách dohodneme," líčí Šeba na klubových stránkách.

Aktuální kádr HC Kobra Praha

Brankáři: Václav Mouček, Matyáš Ondrík, Lukáš Sochůrek.

Obránci: Karel Drahorád, Aleš Knesl, Tomáš Mrkvička, Martin Semrád, Dominik Šteiner, Milan Antoš mladší, Ondřej Holý.

Útočníci: Kamil Bříška, Filip Hlinka, Matyáš Hrubý, Richard Mucha, Dominik Novák, Daniel Petrov, Tomáš Plíhal, Michal Slanina, Jan Smejkal, Richard Šeba, Lukáš Tondr, Dominik Vaněk, Šimon Antončík, Aleš Dufek, Denis Heldák.

Prezident klubu a trenér Miloslav Šeba.

Prezident klubu a trenér Miloslav Šeba. | Foto: hckobra.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz