Kopřivnice válí dál: Havlíčkův Brod srazila dvěma góly během 23 sekund

Foto: Veronika Braunová - Lénartová

Hokejisté druholigové Kopřivnice si v předehrávce 45. kola poradili s Havlíčkovým Brodem a natáhli svou vítěznou šňůru už na pět utkání v řadě. Kopřivničtí tak utekli Novému Jičínu už na sedmibodový rozdíl.

partneři českého hokeje

Po bezbrankové první třetině domácí udeřili dvakrát v rozmezí pouhých 23 vteřin. Nejprve se prosadil Dominik Suchý a hned vzápětí skóroval i Ondřej Sluštík. Havlíčkobrodský celek se pak kontaktní brankou, kterou v přesilovce zařídil David Michálek, dostal zpátky do utkání.

Kopřivničtí si ale těsný náskok hlídali a přesně sekundu před koncem základní hrací doby přidal pojistku trefou do odkryté hostující branky Matěj Mach. Kopřivnice tak zvítězila už popáté v řadě, naopak Havlíčkův Brod z posledních pěti utkání zvítězil jedinkrát.

Oba celky jdou do akce hned v sobotu. Bruslaři se ukážou na ledě Valašského Meziříčí, kopřivnický tým doma hostí soupeře z Hodonína.

HC ISMM KOPŘIVNICE – BK HAVLÍČKŮV BROD 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 28. Suchý (Imrich, J. Mach), 28. Sluštík (F. Fojtík), 60. Mach (Marek, T. Fojtík) – 35. Michálek (Cachnín, Voříšek).
Rozhodčí: Goňa – Kurtin, Pospíšil
Vyloučení: 3:2.
Využití: 0:1.
Střely na branku: 35:36.
Diváci: 853.
Kopřivnice: Hromada – Bail, Stříž, Štěpánek, Krzák, T. Fojtík, Imrich – Suchý, Sluštík, Daron, Hrubý, Gebauer, F. Fojtík, Ďurač, M. Mach, Gola, J. Mach, Marek, Bochnak, Ollender. Trenér: Kofroň.
Havlíčkův Brod: Holík – Semrád, Dudycha, Dvořák, Kulhánek, Vala, Kliment, Benák – Přidal, Třetina, Mikeš – Voříšek, Cachnín, Michálek – Kadlec, Ludvík, Kuchta – Síla. Trenér: Cachnín.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz