ODM, den druhý: Olomoucko blízko bojům o medaile, vládne Jecho

Foto: Radek Miča

Krajské výběry hokejistů do patnácti let mají za sebou druhý den turnaje na Olympiádě dětí a mládeže na Karlovarsku. Po čtyřech zápasech zůstává stoprocentní pouze Olomoucký kraj, dařilo se i Královéhradeckému v derby.

partneři českého hokeje

Druhý hrací den vyšel v KV Areně nejlépe hokejistům z Královéhradeckého kraje, kteří díky obránci Jiřímu Felcmanovi (oba zápasy 1+2) těsně přetlačili největšího rivala z okolí Pardubic a obhájce z hlavního města.

Naopak sesazený lídr áčka z Moravskoslezského kraje dvakrát remizoval, a to i s aktuálně vedoucím výběrem z Podkrušnohoří. Zatím bez bodu zůstávají domácí hokejisté, bez šance na vyřazovací boje o medaile jsou i Pardubický a Středočeský kraj s jedinou výhrou.

V béčkové tabulce ke změně pozic nedošlo, na vrcholu zůstává Olomoucký kraj jako jediný se stoprocentním počtem bodů a skóre 18:4. Ve středu mu stačí k play off o medaile jediný bod, vyzve blízké rivaly z Moravy.

Individuálním statistikám nadále vládnou nejlepší nahrávač Adam Jecho (3+9) a nejlepší střelec Lukáš Heš (7+2) ze Zlínského kraje, který rozstřílel sedmi góly s nulou například i trápící se mužstvo z Plzeňska a připsal si zatím nejvyšší výhru na turnaji.

Skupina A (KV Arena, Karlovy Vary)

Královéhradecký kraj – Pardubický kraj 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 5. Felcman (Fiala, Klíma), 20. Sláma (Felcman), 37. Klíma (Felcman, Sláma) – 26. Vrba (Lepša, Dostál), 39. Vrba (Lang, Pecina).

Hlavní město Praha – Moravskoslezský kraj 2:2 (0:1, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 30. Vosmík (Vašíček), 38. Odehnal (Štancl, Bartoň) – 3. Kovalčík (Činčala), 17. Bialy (Kalužík, Štiak).

Ústecký kraj – Středočeský kraj 3:2 (2:0, 1:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 4. Skrutek (Čech, Šprynar), 15. Bednařík (Badinka, Tůma), 23. Ščislák (Holčák, Zetek) – 24. Hradec (Scafari, Hlinský), 42. Scafari (Hradec).

Pardubický kraj – Karlovarský kraj 6:4 (2:0, 1:3, 3:1)
Branky a nahrávky: 5. Kučera (Soupoušek), 6. Sopoušek (Fiala), 27. Lang (Pecina), 35. Vrba (Hemský, Sopoušek), 41. Hiemer (Dostál), 44. Lepša – 16. Vimr (Dautovský, Váňa), 18. Havlík (Sobotka), 23. Zich (Váňa), 38. Pastor.

Královéhradecký kraj – Hlavní město Praha 4:3 (1:1, 3:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 15. Král (Šimek), 24. Sláma (Klíma, Felcman), 26. Sláma (Felcman, Klíma), 30. Felcman (Šimek, Fiala) – 14. Křišťan (Vašíček), 19. Odehnal (Štancl, Žmola), 24. Vašíček (Křišťan, Stepanchuk).

Moravskoslezský kraj – Ústecký kraj 0:0 (0:0, 0:0, 0:0)

Středočeský kraj – Karlovarský kraj 6:1 (2:0, 1:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 4. Král (Pospíšil), 5. Marcinek (Hasman), 21. Král (Vlasák), 40. Holeček (Pospíšil, Vlasák), 42. Hradec (Holeček), 45. Hradec (Scafari) – 27. Pastor (Kokman).

 TýmZVRPSkóreBody
1. Ústecký kraj 4 3 1 0 12:4 7
2. Moravskoslezský kraj 4 2 2 0 11:3 6
3. Královéhradecký kraj 4 3 0 1 11:11 6
4. Hlavní město Praha 4 2 1 1 14:11 4
5. Středočeský kraj 4 1 0 3 10:10 2
6. Pardubický kraj 4 1 0 3 10:17 2
7. Karlovarský kraj 4 0 0 4 11:23 0

Foto: Radek Miča

Skupina B (Zimní stadion Cheb)

Plzeňský kraj – Zlínský kraj 0:7 (0:2, 0:3, 0:2)
Branky a nahrávky: 1. Heš (Ročák, Jecho), 5. Heš (Šedlbauer, Jecho), 16. Jecho (Adámek, Ročák), 18. Stuchlík (Babulík), 30. Heš (Gerych, Jecho), 36. Jecho (Heš), 44. Urban.

Olomoucký kraj – Kraj Vysočina 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 10. Seidenglanz (Jeřábek, Kuchta), 17. Janech (TS).

Jihomoravský kraj – Liberecký kraj 5:2 (0:1, 3:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 16. Nekvapil (Máša, Šalé), 19. Škodík (Máša, Eich), 24. Šalé (Máša, Eich), 31. Pospíšil (Nesvadba), 45. Zduba (Modl) – 14. Pérez (Dvořák, Janata), 20. Fiala.

Zlínský kraj – Jihočeský kraj 3:4 (0:2, 1:1, 2:1)
Branky a nahrávky: 17. Tobola (Žižka, Adámek), 34. Babulík (Volas), 44. Volas (Ročák, Adámek) – 13. Willmann (Bělohlav, Kotalík), 14. Řehoř (Kučera), 20. Šachl (Hohenberger), 33. Bělohlav (Sabiniok, Kotalík).

Plzeňský kraj – Olomoucký kraj 1:6 (0:5, 1:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 20. Kaiser (Štulc, Hořejší) – 3. Ungr (Zavoral), 5. Seidenglanz (Verner), 6. Kuchta (Jeřábek, Janech), 6. Verner (Seidenglanz, Peškar), 13. Janech, 20. Kuchta (Janech).

Kraj Vysočina – Jihomoravský kraj 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 20. Peš (Fábry, Coufal), 25. Peš (Coufal, Port), 35. Doležal (Teplý) – 3. Šalé (Marek, Máša).

Liberecký kraj – Jihočeský kraj 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 9. Varády (Hois, Shpilka), 37. Shpilka, 44. Hois (Ehrenberger).

 TýmZVRPSkóreBody
1. Olomoucký kraj 4 4 0 0 18:4 8
2. Kraj Vysočina 4 3 0 1 13:8 6
3. Zlínský kraj 4 2 0 2 18:11 4
4. Liberecký kraj 4 2 0 2 12:11 4
5. Jihomoravský kraj 4 2 0 2 11:13 4
6. Jihočeský kraj 4 1 0 3 8:15 2
7. Plzeňský kraj 4 0 0 4 4:22 0

Další program hokejového turnaje na ODM

Skupina A

Středa 22. ledna:
09:00 Středočeský kraj – Moravskoslezský kraj (tréninková hala)
10:45 Hlavní město Praha – Pardubický kraj
12:30 Ústecký kraj – Královéhradecký kraj
14:15 Moravskoslezský kraj – Karlovarský kraj
16:00 Pardubický kraj – Středočeský kraj (tréninková hala)
17:45 Hlavní město Praha – Ústecký kraj (tréninková hala)
19:30 Karlovarský kraj – Královéhradecký kraj (tréninková hala)

Skupina B

Středa 22. ledna:
09:00 Liberecký kraj – Kraj Vysočina
10:45 Olomoucký kraj – Zlínský kraj
12:30 Jihomoravský kraj – Plzeňský kraj
14:15 Kraj Vysočina – Jihočeský kraj
16:00 Zlínský kraj – Liberecký kraj
17:45 Olomoucký kraj – Jihomoravský kraj
19:30 Jihočeský kraj – Plzeňský kraj

Play off

Čtvrtek 23. ledna:
09:00 Semifinále A1-B2 (KV Arena, tréninková hala)
09:00 Semifinále B1-A2 (Zimní stadion Cheb)
11:00 Zápas o 5. místo A3-B3 (Zimní stadion Cheb)
13:15 Zápas o 3. místo (Zimní stadion Cheb)
15:45 Finále (Zimní stadion Cheb)

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz