To je motivace! Slavia odmění mládežníky výletem za Červenkou

Foto: Petr Vančura, hc-slavia.cz

Čím dál víc klubů v posledních letech pravidelně oceňuje své mládežníky za výkony v zápasech i příkladnou práci mimo led. Na Slavii teď posouvají laťku ještě výš!

Chance liga na Hokejka TV

Mladí hokejisté, kteří oblékají červeno-bílý dres, mají o motivaci pro nejbližší dva měsíce postaráno. Nejlepší hráči ročníků 2004 až 2009, tedy z kategorií od páté třídy po dorost, totiž pojedou koncem ledna na výlet do švýcarského Rapperswilu za slavným klubovým odchovancem Romanem Červenkou!

„Snažíme se, aby byli mladí hokejisté za své výkony a přístup odměňováni, proto pravidelně vyhlašujeme hráče měsíce od druhé až po devátou třídu. Letos jsme vymysleli speciální odměnu pro ty, kteří budou výborně pracovat celou sezonu,“ říká na webu Slavie sekretář mládeže František Pomahač.

„Těším se, až nejlepší mladé hráče poznám, slávisty ve Švýcarsku moc rád uvidím.“

Červenka hrál za svůj mateřský klub naposledy během výlukové sezony 2012/13, v níž se následně vrátil do Calgary. Čtyři roky strávil v Rusku, doma pak oblékl dres Chomutova a poslední čtyři ročníky působí ve Švýcarsku.

Letos však kvůli dalšímu zranění odehrál jen šest zápasů, v nichž nasbíral devět bodů (4+5). Teď už se ale očekává jeho brzký návrat do hry. Snad tedy nastoupí i ke dvěma zápasům NLA, které mládežníci Slavie ve Švýcarsku uvidí – 30. ledna proti Ambri-Piottě a 31. ledna v Zugu.

„Myslím si, že je to super nápad a věřím, že taková odměna bude pro kluky motivace, aby na sobě makali. Těším se, až nejlepší mladé hráče poznám, slávisty ve Švýcarsku moc rád uvidím,“ zmiňuje Červenka na hc-slavia.cz.

Šestice nejlepších mládežníků bude vybrána nejen na základě sportovních úspěchů. Velkou roli budou hrát i výsledky ve škole, práce pro tým a příkladná reprezentace klubu. O nejlepším zástupci ve své kategorii dokonce budou hlasovat i sami hráči.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz