Náhrada za Rimmela? AZet lovil v Opavě, manažerem bude Zdráhal

Foto: dracisumperk.cz

Bylo velké překvapení, když Havířov oznámil, že v jeho organizaci končí svou dlouhou misi Patrik Rimmel. Někdejší řízný bek v klubu po konci hráčské kariéry působil sedm let jako manažer AZetu a poslední tři roky i jako asistent trenéra. Teď slezský klub oznámil jméno jeho nástupce: Havířov si vybral kouče nedaleké Opavy Pavla Zdráhala. Opavský Slezan o tom informoval na svém webu.

Zlatá hokejka 2020

„Určitě se nerozcházíme ve zlém, ale po vzájemné dohodě. Spolupráce s Patrikem jako manažerem trvala krásných sedm let a za tu dobu je za námi navíc spousta úspěchů. Počínaje postupem do první ligy v roce 2013 a konče letošním maximem, kdy jsme skončili na pátém místě! To vše je výsledkem i dobré Patrikovy práce,“ vysvětluje pro havířovský web prezident tamního klubu Jaroslav Mrowiec

„S klukama z klubu jsme se dohodli na tom, že důvod mého konce nebudeme nijak blíž rozvádět. Chtěl bych ale zdůraznit, že se ani z jedné strany nestalo nic negativního. Rozcházíme se korektně a po vzájemné dohodě,“ uvedl pro hokej.cz loučící se Patrik Rimmel.

Teď už Havířov ví, kdo místo Rimmla zaujme. Byť to AZet ještě oficiálně nepotvrdil, pozici manažera i asistenta trenéra Jiřího Režnara zaujme Pavel Zdráhal, jenž má za sebou povedenou štaci v Opavě. „Nedávno jsem říkal, že bych u týmu měl pokračovat, pak ale přišla nabídka z Havířova. Rozhodnout jsem se musel víceméně hned. Musím říct, že se jednalo o nabídku, která se neodmítá,“ přiznává Pavel Zdráhal pro web opavského klubu.

„Rozhodnout jsem se musel víceméně hned. Musím říct, že se jednalo o nabídku, která se neodmítá."

Slezan, který Zdráhl dotáhl na druhou příčku tabulky, tak bude opět hledat nového trenéra. „Opavě jsem vděčný za to, že mi dala šanci. Uplynulá sezona byla krásná, všechno fungovalo přesně tak, jak mělo. Rozhodně se nerozcházíme ve zlém. Kdoví, třeba se ještě někdy naše cesty spojí,“ dodává Zdráhal.

Dosavadní asistent Aleš Tomášek u opavského týmu zůstává, nicméně pozice hlavního kouče Slezanu zůstává prozatím neobsazena. Opava tak bude už potřetí během dvou let hledat nového trenéra.

Foto: hcslezan.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz