Pikantní přesun: Draci přivítají Kopřivnici, její oporu si po zápase nechají!

Foto: Věra Václavková, dracisumperk.cz

1. října 2019, 18:44

Ondřej Mach

Ke kuriózní situaci došlo ve druhé lize. Draci se ve středu na domácím ledě pokusí obrat o body Kopřivnici a navíc po utkání získají posilu právě z řad svého soupeře. Na působení v Šumperku se dohodl útočník Adam Kofroň, klub o tom informoval na své webové stránce.

Chance liga na Hokejka TV

„Adam Kofroň by měl poslední zápas za Kopřivnici odehrát v Šumperku, pak již zůstane zde a posílí Draky,“ uvedl pro dracisumperk.cz ředitel klubu Vladimír Velčovský.

Čtyřiadvacetiletý útočník se tak s týmem rozloučí právě v utkání proti celku, do kterého následně odejde. Celá událost je pikantnější ještě o to, že Kopřivnici trénuje Jaroslav Kofroň, hráčův otec. 

Kofroň mladší začínal s hokejem v mládežnických výběrech Třince, v útlém věku párkrát reprezentoval v kategorii do šestnácti let. Do třetí nejvyšší soutěže nakoukl v Karviné, rok nato se přesunul do bývalé Tatry. 

V jejím dresu zahájil sezonu 2015/16 a ve 42 duelech vstřelil 14 branek a přidal 15 asistencí. Po dvou bodově slabších letech navázal na úspěšné časy loni, kdy byl s 21 góly nejlepším střelcem týmu a 34 body druhým nejproduktivnějším hráčem. 

Během letní přestávky byl na zkoušce v severočeském Chomutově, kde si však smlouvu nevybojoval a vrátil se zpátky na východ. Za Kopřivnici letos odehrál pět klání a dvakrát skóroval. 

Jak se mu bude dařit u jednoho z největších favoritů na postup do Chance ligy?

Foto: Věra Václavková, dracisumperk.cz

Aktuální soupiska Draků Šumperk

Brankáři: Marek Peksa, Michal Wanecki, Dalibor Venouš.

Obránci: Petr Gewiese, Tomáš Drtil, Marek Haloda, David Chujac, Daniel Kabelka, Jakub Plhal, Jakub Řezáč, Tomáš Sedlák.

Útočníci: Vladimir Antonov, Denis Blecha, David Haluza, Daniel Hroch, Tadeáš Jaroš, Adam Kofroň, Vojtěch Krejčiřík, Jan Milfait, Jakub Muller, Dominik Pokorný, Adam Scheuter, Daniel Spratek, Libor Šíp, Martin Urban, Daniel Vachutka.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz