Plameny lovily v Kometě a Spartě. Wasserbauer se vrací po 9 letech

Foto: Jiří Mokrý, hstrebic.cz

27. září 2018, 16:29

Adam Bagar

Druholigový Žďár nad Sázavou hlásí zajímavou ofenzivní posilu – na Bouchalky se po devíti letech vrací útočník Jan Wasserbauer. Prozatím na hostování do konce října.

Nový fanshop

Pětadvacetiletý hokejista hrál v mateřském klubu naposledy ještě jako dorostenec v sezoně 2009/10. Pak se přes Havlíčkův Brod dostal do Komety, za kterou naskočil do 59 extraligových zápasů, vstřelil jednu branku a podílel se na bronzu z ročníku 2014/15.

Jan Wasserbauer hrál poslední čtyři sezony za Třebíč

Poslední čtyři roky hrál pravidelně druhou nejvyšší soutěž v Třebíči. V dresu Horácké Slavie si připsal 219 startů a 76 bodů (29+47). V nové sezoně však spolupráce nepokračuje a jelikož se nevejde ani do kádru Komety, zůstal na začátku ročníku bez angažmá.

Ale ne dlouho. Jan Wasserbauer by měl už v sobotu hrát proti Táboru ve žďárských barvách, ty bude hájit minimálně měsíc. „Jeho případné další pokračování u týmu je závislé na uvolnění, jelikož je dál kmenovým hráčem Brna," píše se na webu hokejzr.cz.

Sparťanského obránce Čecha čeká premiéra mezi muži

Kromě Wasserbauera doplní ofenzivu ještě osmnáctiletý talent Štěpán Čech, který nastupuje v extralize juniorů za Spartu. Útočníka pražského klubu čeká nejspíš už v sobotu premiéra mezi muži, ve druhé lize má vyřízeny střídavé starty do konce sezony 2018/19.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz