Po návratu Štencla další změna, Vítkovice opouští zkušený obránce

Foto: hc-vitkovice.cz

5. prosince 2019, 11:59

Adam Bagar

Vítkovice hlásí další změnu v kádru, po vzájemné dohodě se loučí slovinský bek Blaž Gregorc. Ostravský klub o tom informoval na svých webových stránkách.

partneři českého hokeje

„S Blažem jsme se domluvili na předčasném ukončení kontraktu, poděkovali jsme mu za odvedené služby a navzájem si popřáli hodně štěstí do budoucna,“ hlásí ke konci zadáka hlavní trenér a generální manažer klubu Jakub Petr.

Devětadvacetiletý Slovinec přišel do Vítkovic v prosinci 2018 ze Sparty výměnou za Švéda Erika de la Roseho. Za ostravský klub odehrál dohromady 49 zápasů, v nichž zaznamenal patnáct bodů za tři branky a dvanáct nahrávek.

V dosavadním průběhu sezony nastoupil Blaž Gregorc k dvaceti duelům, nasbíral v nich dvě trefy do černého, čtyři asistence, čtyři záporné body v bilanci účasti na ledě při vstřelených a obdržených brankách a čtyři trestné minuty.

Bukarts platí za výpady vůči sudím, pokutu dostal také klub »

Slovinský reprezentant působí v extralize nepřetržitě od sezony 2013/14. Tři roky hrál za Pardubice, další dva za Hradec Králové, celkem v Česku zapsal 363 startů. Dřív si zahrál také ve Švédsku za Södetälje či v Dánsku v dresu Odense.

Vítkovice mají posilu do obrany. Z Komety se vrací Štencel »

Ostravský klub o den dřív přivedl z Komety navrátilce Jana Štencla a další změny mohou následovat. Šéf klubu Aleš Pavlík pochopitelně není s třináctým místem spokojený a dal týmu ultimátum – musí zvládnout víkendové bitvy.

Soupiska HC VÍTKOVICE RIDERA

Brankáři:
Daniel Dolejš, Miroslav Svoboda.

Obránci:
Martin Bodák, Tomáš Černý, Daniel Krenželok, David Kvasnička, Petr Šidlík, Peter Trška, Jan Štencel, Jan Výtisk.

Útočníci:
Jozef Baláž, Jan Bernovský, Roberts Bukarts, Rastislav Dej, Petr Fridrich, Tomáš Guman, Daniel Kurovský, Dominik Lakatoš, Alexandre Mallet, Erik Němec, Frenks Razgals, Ondřej Roman, Jan Schleiss, Šimon Stránský, Radim Toman, Nicolas Werbik, Patrik Zdráhal, Lukáš Žiak.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz