Po sezoně ve Vítkovicích návrat domů. Plzeň posiluje zadní řady

Foto: Milan Podpera, hcplzen.cz

Vedení extraligové Plzně odkrylo další posilu. Po sezoně ve Vítkovicích se vrací zadák David Kvasnička, který s klubem podepsal roční smlouvu. Indiáni o tom informovali v tiskové zprávě.

partneři českého hokeje

„David je stále naším hráčem a odchovancem klubu. My jsme o jeho služby stáli i loni, ale David se rozhodl zkusit štěstí jinde. Nyní jsme moc rádi, že se k nám vrací a že se zvyšuje konkurence v řadách naší defenzivy,“ hlásí sportovní manažer klubu Tomáš Vlasák.

„Jsme moc rádi, že se k nám vrací a že se zvyšuje konkurence v řadách naší defenzivy.“

21letý obránce má za sebou rok ve Vítkovicích, kde za 36 duelů nasbíral čtyři body za dvě trefy do černého a stejný počet asistencí, ale i 19 záporných bodů v bilanci účasti na ledě při vstřelených a obdržených gólech. Horší číslo letos neměl žádný jiný hráč v soutěži.

Na konci uplynulé sezony si zahrál i v Chance lize za Havířov a navázal tak na předchozí prvoligové starty v Litoměřicích. V dresu AZetu odehrál tři zápasy s bilancí jednoho bodu za nahrávku. Za Stadion dřív odehrál 16 utkání, zaznamenal v nich pět bodů (1+4).

Nyní se vrací domů do Plzně, která mu dala čichnout k extralize už v šestnácti letech. Za indiány David Kvasnička sehrál celkem 73 střetnutí, zapsal v nich osm bodů za asistence. Seniorský hokej si dřív krátce vyzkoušel i ve druhé lize v dresu partnerských Klatov.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz