Potvrdil přínos a má novou smlouvu. Zlín uplatnil opci na útočníka Dufka

Foto: David Peška, hokej.zlin.cz

Vedení Zlína pomalými krůčky skládá mužstvo pro další ročník. Jeho členem jistě bude i 22letý útočník Jan Dufek, jehož dobré výkony přiměly představitele Beranů využít opci a podepsat s ním novou smlouvu.

Chance liga na Hokejka TV

„Začínáme budovat hráčský kádr pro příští sezonu. Honza letos potvrzuje, že patří k talentovaným hráčům a je vítaným přínosem pro náš tým. Využití opce v jeho případě bylo logickým krokem a jsme rádi, že došlo k prodloužení spolupráce,“ uvedl v tiskové zprávě kouč Beranů a zároveň jejich sportovní manažer Robert Svoboda.

Jan Dufek v probíhajícím ročníku odehrál za Zlín 30 zápasů, během nichž zaznamenal 17 bodů (7+10), což ho řadí na sedmé místo týmové produktivity.

Brněnský rodák za Berany nastupoval už v závěru minulého ročníku, kdy odehrál šest utkání v základní části (s bilancí 0+3), dalších pět startů si připsal v předkole play off (1+1). Tehdy hostoval z prvoligové Poruby.

V Chance lize si zahrál i během aktuálního ročníku, když ve čtyřech zápasech oblékl dres Přerova. V nich nasbíral úcty hodných pět bodů (2+3).

Zlín není pro Dufka první extraligovou štací. V sezonách 2016/17 a 2017/18 nastoupil dohromady k 16 zápasů za Litvínov. Premiéru v nejvyšší soutěži si za něj odbyl v 19. prosince právě proti Zlínu.

Soupiska PSG Berani Zlín

Brankáři:
Daniel Huf, Libor Kašík, Michal Kořének.

Obránci: 
Lukáš Buchta, Jan Dluhoš, Jakub Ferenc, Ralfs Freibergs, Daniel Gazda, Matyáš Hamrlík, David Nosek, Martin Novotný, Martin Padrnos, Dalibor Řezníček, Mikuláš Zbořil, Tomáš Žižka.

Útočníci:
Valentin Claireaux, Vojtěch Dobiáš, Jan Dufek, Tomáš Fořt, Štěpán Fryšara, Jakub Herman, Antonín Honejsek, Bedřich Köhler, Šimon Kratochvil, Pavel Kubiš, Jakub Navrátil, Zdeněk Okál, Jiří Ondráček, Michal Popelka, Roman Pšurný, Pavel Sedláček, Jakub Šlahař.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz