Potvrzeno! Bartošák jde z Vítkovic k rivalovi, Třinci se upsal na 2 roky

Foto: Petr Kotala, hc-vitkovice.cz

Mluvilo se o tom už delší dobu, ale až nyní je to oficiálně potvrzeno klubem. Reprezentační brankář Patrik Bartošák se stěhuje z Vítkovic k rivalovi z Třince, Ocelářům se upsal na dva roky.

HokejkaTV

PŘESTUPY v TELH a Chance lize ONLINE »

„Patrikovi u nás končila smlouva a bylo nám jasné, že s ohledem na jeho kariérní růst i stále stoupající výkon jej nebudeme schopní v našem týmu udržet. Děkujeme mu za výborné služby, které v našem dresu odváděl a do budoucna mu přejeme hodně štěstí,“ hlásí hlavní trenér a generální manažer Vítkovic Jakub Petr.

„Na působení ve Vítkovicích budu vždy vzpomínat jen v dobrém.“ 

Patrik Bartošák se do ostravského klubu vrátil v sezoně 2015/16 ze zámoří a stal se jasnou jedničkou týmu. Předváděl parádní výkony a v posledních dvou sezonách byl podle procentuální úspěšnosti nejlepším gólmanem v soutěži. „Za mě to byly dobré tři roky, ve kterých jsem se hokejově posunul zase o něco dál,“ přiznává.

„Jsem rád, že jsem mohl být součástí Vítkovic. Možná škoda jen, že jsme neudělali společně nějaký větší týmový úspěch, ale tak už to bohužel někdy chodí. Na působení ve Vítkovicích budu vždy vzpomínat jen v dobrém,“ dodává reprezentační gólman, který míří do kádru mistrovského Třince, kterému se upsal na dva roky.

Hrubec v Třinci končí, chce zkusit zahraniční angažmá

Na postu brankářské jedničky střídá kamaráda Šimona Hrubce, který má namířeno do zahraničí. „Přestože mi v Třinci nabízeli krásnou smlouvu, věděl jsem už delší dobu, že tady končím. Řekl jsem si, že život je krátký a za kariéru bych měl zkusit i zahraniční angažmá,“ hlásí Hrubec, který teď s Bartošákem bojuje o MS.

Foto: Petr Kotala, hc-vitkovice.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz