Potvrzeno! Jágr se po šesti týdnech vrací do kladenské sestavy

Foto: Antonín Vydra

Jaromír Jágr se po šesti týdnech na marodce vrací do kladenské sestavy. V O2 areně proti Spartě nastoupí v prvním útoku vedle Petra Vampoly a Ladislava Zikmunda.

Nový fanshop

» Derby mezi Spartou a Kladnem (od 16:00) můžete sledovat živě na HokejkaTV.

Jágr nehrál od 29. listopadu, kdy se nešťastně zranil. Paradoxně právě v utkání s Pražany. Jednalo se ale o nezaviněný moment. Rozjely se mu nohy a natrhl si oba přitahovače ↓

Je to neuvěřitelné, ale Jágr nastoupí v Tipsport extralize už v páté dekádě. První starty v nejvyšší soutěži zapisoval v letech 1988-89.

Druhý nejproduktivnější hokejista v historii NHL v únoru oslaví 48. narozeniny. Jágr tedy dál posouvá rekord nejstaršího hráče, který kdy v Tipsport extralize nastoupil (pomineme-li symbolické střídání Evžena Musila staršího).

Jágr v této sezoně dosud stihl 21 zápasů. Dal v nich osm gólů, k tomu získal sedm asistencí. Ve statistice +/- se udržel v kladných hodnotách (+1). Před svým zraněním průměrně zvládal osmnáct minut za zápas.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz