Příklepy

Všechny příklepy

9.7.2020

Bývalý obránce Energie skončil v Čerepovci

14:01

Ruský obránce Viktor Baldajev, který ve druhé poloviny sezony 2016-17 nastupoval za karlovarskou Energii, ukončil angažmá v ruském Čerepovci. Jak účastník KHL informuje na svém webu, stalo se tak po vzájemné dohodě. během uplynulého ročníku sehrál Baldajev 22 utkání KHL s bilancí gólu a dvou nahrávek.

Švýcar Andrighetto ukončil angažmá v Omsku

11:16

Švýcarský reprezentační útočník Sven Andrighetto ukončil angažmá v ruském Omsku, obě strany se dohodly na rozvázání smlouvy. Bývalý hokejista Montrealu či Colorada sehrál za Omsk 63 utkání KHL, vstřelil 13 gólů a přidal 16 nahrávek. Spekuluje se o jeho přesunu do Lausanne.

Chovanov se dočasně vrátí do Kazaně

08:45

Ruský útočník Alexander Chovanov se dočasně vrátí ze zámoří do Kazaně, kde s hokejem začínal. Hokejista Minnesoty bude podle The Athletic uvolněn vedením Minnesoty, po sezoně se k Wild zase vrátí. Kazaň má zájem také o Jevgenije Svěčnikova, jenž dosud působil v organizaci Detroitu.

Chris Pronger skončil ve vedení Floridy

08:39

Někdejší vynikající obránce Chris Pronger ukončil působení ve vedení Florida Panthers. V klubu byl dosud viceprezidentem a asistentem generálního manažera Dalea Tallona, Pronger zároveň pracoval pro NHL v oblasti bezpečnosti hráčů. Nyní se chce věnovat podnikání, s manželkou řídí firmu, která se stará o servis pro úspěšné obchodníky a sportovce.

Hlavním koučem New Jersey bude Ruff

08:34

Novým hlavním koučem New Jersey bude Lindy Ruff, informuje o tom nhl.com. Někdejší trenér Buffala či Dallasu nahradí u Devils kouče Alaina Nasreddineho, jenž převzal tým loni v prosinci po odvolání Johna Hynese. Generálním manažerem Ďáblů zůstává Tom Fitzgerald.

8.7.2020

V úterý zemřel bývalý hráč SK Baťa Zlín

11:20

V úterý 7. července zemřel ve věku 92 let Svatopluk Klinkovský, bývalý hokejista SK Baťa Zlín. Klinkovský hrával i za SK Prštná a Spartak Gotwaldov. O úmrtí pravděpodobně posledního žijícího hráče SK Baťa informoval zlínský klub na svém webu.

7.7.2020

Kanaďan Poulin bude chytat ve Švédsku

11:57

Kanadský gólman Kevin Poulin, který má zkušenosti z NHL, bude chytat za švédský tým Björklöven IF. Bronzový medailista z olympiády 2018 nastupoval v uplynulém ročníku za farmy Detroitu a Los Angeles, v nedávné minulosti jednal o angažmá s některými kluby Tipsport extraligy.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz