Procházka končí jako trenér Řisut. Klub opouští i kapitán

Foto: Facebook HC Řisuty

2. července 2019, 18:28

Marek Hedbávný

Olympijský šampión Martin Procházka už nepovede druholigové Řisuty. Kdo se stane jeho nástupcem, oznámí klub v nejbližších dnech.

Nový fanshop

Legendární útočník byl hlavním koučem Řisut od sezony 2016/2017. Hned v prvním ročníku pomohl Buldokům k postupu do play off. V posledních dvou sezonách už se ale Středočeši do vyřazovacích bojů nepodívali. 

Pro Procházku, jehož v současnosti můžete vídat na obrazovkách jako experta ČT sport, se jednalo o první trenérské angažmá. „Děkujeme za všechno a přejeme ti hodně štěstí v pokračování tvé trenérské kariéry," vzkázaly Řisuty na svém webu.

Buldoci zároveň oznámili ještě jednu zásadní novinku: tým opouští dlouholetá opora a kapitán Matěj Kos. Po třinácti sezonách!

Třiatřicetiletý centr byl v uplynulém ročníku druhým nejproduktivnějším hráčem Řisut: v 37 zápasech získal 35 bodů (9+26).

Pro Buldoky je to druhá velká letní ztráta: vítěz týmového bodování Petr Patyk totiž zamířil do prvoligové Třebíče.

Rozdělení skupin 2. ligy 2019/20

Západ: HC Vlci Jablonec nad Nisou, MOSTEČTÍ LVI, HC Děčín, HC Řisuty, HC Draci Bílina, BK Nová Paka, HC Stadion Vrchlabí, HC Trutnov, HC RODOS Dvůr Králové.

Střed: HC David servis České Budějovice, HC Tábor, IHC Písek, SHC Klatovy, HC Příbram, China Golden Dragon, HC Kobra Praha, NED Hockey Nymburk, SC Kolín.

Východ: BK Havlíčkův Brod, SKLH Žďár nad Sázavou, HC Moravské Budějovice 2019, HK Opava, SHK Hodonín, DRACI ŠUMPERK, HC Nový Jičín, HC TATRA Kopřivnice, HC Bobři Valašské Meziříčí.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz