Rána pro Energii, přišla o elitního obránce. Stříteský musí na operaci

Foto: hokejkv.cz

23. prosince 2019, 10:11

Adam Bagar

Hokejisté Karlových Varech se budou muset v nejbližších týdnech obejít bez obránce Matěje Stříteského, který si z nedělního zápasu s Kladnem odnesl blíže nespecifikované zranění v dolní části těla.

partneři českého hokeje

Devětadvacetiletý ostřílený zadák se nešťastně zranil hned v úvodu utkání. Ze hry uběhlo jen pár sekund, když jej u mantinelu dovoleným způsobem atakoval hostující útočník Ladislav Zikmund.

Se Stříteským to nevypadalo dobře, na střídačku musel za pomoci spoluhráčů. Nyní se vážnost zranění potvrdila, podrobí se operaci a doba rekonvalescence se odhaduje až na šest týdnů.

Energie i bez něj duel zvládla, nad Rytíři zvítězila 3:1. „Ztráta každého hráče je znát. Jsme však rádi, že jsme se semkli a urvali vítězství i pro něj,“ těší na klubovém webu Tomáše Mikúše.

Pro Karlovy Vary je absence Matěje Stříteského velkou ztrátou. Vsetínský rodák nastupuje v elitním obranném páru s Petrem Šenkeříkem a je také nedílnou součástí týmu pro přesilovky.

Letní posila energetiků, kteří zvítězili pětkrát za sebou a drží se v elitní šestce, ve 27 zápasech nasbírala 13 bodů za šest branek a sedm nahrávek, v bilanci +/- pak zapsala tři kladné body.

Soupiska HC Energie Karlovy Vary

Brankáři:
Filip Novotný, Jan Bednář, Václav Mokrý.

Obránci:
Dominik Graňák, Michal Plutnar, Petr Šenkeřík, Vladimír Eminger, Ondřej Šafář, Adam Rulík, Matěj Stříteský, Martin Rohan, Dalimil Mikyska.

Útočníci:
Václav Skuhravý, Tomáš Rachůnek, Jakub Flek, Dávid Gríger, Tomáš Mikúš, Ondřej Beránek, Sebastian Gorčík, Petr Koblasa, Martin Kohout, Adam Raška, Nicolas Hlava, Tomáš Vondráček, Vojtěch Polák, Adam Křemen, Tomáš Kubalík, Jiří Černoch.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz