Rána pro Vítkovice! Útočná posila musí na operaci a má po sezoně

Foto: Petr Kotala, hc-vitkovice.cz

Hokejisté Vítkovic se musejí v bojích o záchranu extraligy obejít bez ofenzivní posily Miroslava Indráka, pro nějž sezona kvůli zdravotním problémům předčasně končí. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

partneři českého hokeje

Čtyřiadvacetiletý útočník přišel do Vítkovic na začátku ledna z Plzně. V úvodních šesti bojích zazářil pěti body za tři trefy do černého a dvě asistence, ale ve zbylých pěti zápasech už vyšel bodově naprázdno a naposledy na Spartě dokonce chyběl v sestavě.

Miroslava Indráka delší dobu trápilo zranění ramene. Během reprezentační pauzy absolvoval zevrubnější vyšetření, které pro ostravský klub nedopadlo dobře. Útočná posila týmu musí na operaci zraněného kloubu a aktuální sezona pro ni předčasně končí.

Pro Vítkovice je to v klíčové fázi sezony velká ztráta. Někdejší mládežnický reprezentant do extraligy poprvé zasáhl už v sezoně 2013/14, celkem sehrál v plzeňském dresu 325 střetnutí s bilancí 155 bodů za 83 gólů a 72 nahrávek a nulou ve statistice +/-.

Soupiska HC VÍTKOVICE RIDERA

Brankáři:
Daniel Dolejš, Miroslav Svoboda.

Obránci:
Martin Bodák, Robert Černý, Jesse Dudas, Tomáš Černý, Blaž Gregorc, Lukáš Kovář, David Kvasnička, Mislav Rosandič, Jan Štencel, Peter Trška, Jan Výtisk.

Útočníci:
Jozef Baláž, Jan Bernovský, Roberts Bukarts, Rastislav Dej, Martin Dočekal, Petr Fridrich, Tomáš Guman, Jan Hruška, Miroslav Indrák, Tomáš Kubalík, Daniel Kurovský, Dominik Lakatoš, Alexandre Mallet, Erik Němec, Frenks Razgals, Ondřej Roman, Jan Schleiss, Peter Šišovský, Radim Toman, Radek Veselý, Nicolas Werbik.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz