Řisuty představily nového trenéra

Foto: hcsokolov.cz

4. července 2019, 14:03

Marek Hedbávný

Místo olympijského šampióna Martina Procházky, který v klubu po třech sezonách skončil, povede druholigové Řisuty Michal Jäger.

Nový fanshop

Jäger v uplynulém ročníku trénoval Cheb, se kterým vyhrál základní část krajské ligy.

Šestačtyřicetiletý kouč má ale spoustu zkušeností i ze zajímavějších angažmá. Například v Chance lize byl chvíli hlavním koučem Kadaně. Ve třetí nejvyšší soutěži stál na střídačce Klášterce nad Ohří a v sezoně 2017/2018 trénoval ambiciózní Sokolov.

V Chomutově pak několik let působil u extraligové mládeže.

Do povědomí široké veřejnosti se ovšem dostal především vinou tajné nahrávky z kabiny klášterecké juniorky, na které svým svěřencům ostře vyčítá jejich lajdácký přístup k hokeji.

Kvůli zmíněnému videu, které hráči nahráli na internet a pak se virálně šířilo, Jäger v Klášterci rezignoval – byť veřejnost stála na jeho straně. 

To už je ale minulost, stalo se to před pěti lety.

Nyní čeká Jägera výzva v Řisutech. Nebude to mít jednoduché: Buldoci se totiž musí vyrovnat s odchody dvou nejproduktivnějších útočníků Petra Patyka a Matěje Kose.

Rozdělení skupin 2. ligy 2019/20

Západ: HC Vlci Jablonec nad Nisou, MOSTEČTÍ LVI, HC Děčín, HC Řisuty, HC Draci Bílina, BK Nová Paka, HC Stadion Vrchlabí, HC Trutnov, HC RODOS Dvůr Králové.

Střed: HC David servis České Budějovice, HC Tábor, IHC Písek, SHC Klatovy, HC Příbram, China Golden Dragon, HC Kobra Praha, NED Hockey Nymburk, SC Kolín.

Východ: BK Havlíčkův Brod, SKLH Žďár nad Sázavou, HC Moravské Budějovice 2019, HK Opava, SHK Hodonín, DRACI ŠUMPERK, HC Nový Jičín, HC TATRA Kopřivnice, HC Bobři Valašské Meziříčí.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz