Sportovní manažeři zvolili All-Star tým Chance ligy

Na základě hlasování sportovních manažerů vyhlašujeme All-Star tým za uplynulou sezonu Chance ligy. Jsou v něm brankář Lukáš Klimeš, obránci Patrik Marcel s Pavlem Pýchou a útočníci Daniel Voženílek, Roman Pšurný a Tomáš Šmerha.

partneři českého hokeje

Lukáš KLIMEŠ (G, HC ZUBR Přerov)
Klimeš obhájil cenu pro nejlepšího gólmana soutěže, logicky je tedy i v All-Star týmu. Ovládl obě nejsledovanější brankářské statistiky: měl nejvyšší úspěšnost zákroků (94,22 %) a nejnižší průměr inkasovaných gólů (1,66).

Pavel PÝCHA (O, ČEZ Motor České Budějovice)
Fantom letošní sezony. Pavel Pýcha vytvořil rekord v počtu bodů získaných bekem za základní část – blýskl se neuvěřitelnou bilancí 13+47. Manažeři ho současně zvolili nejlepším obráncem sezony.

Patrik MARCEL (O, HC Stadion Litoměřice)
V jedné statistice ale Pýcha nebyl nejlepší. Víc gólů než on nasázel z obránců litoměřický Patrik Marcel, jehož střelecký účet se zastavil na čtrnácti brankách. Měl tedy výrazný podíl na historické sezoně Stadionu.

Tomáš ŠMERHA (Ú, HC Slavia Praha)
Objev roku. Teprve dvaadvacetiletý Šmerha byl v základní části třetím nejlepším střelcem Chance ligy, trefil se 28x. Další dva góly přidal v nedohraném předkole. 

Roman PŠURNÝ (Ú, HC ZUBR Přerov)
Od manažerů sbírali hlasy do All-Star týmu především křídelníci, z centrů nejvíc zaujal Roman Pšurný. Hrál skvěle dopředu i dozadu, vyhrával důležitá vhazování. Se 27 góly byl čtvrtým nejlepším kanonýrem soutěže. 

Daniel VOŽENÍLEK (Ú, HC Stadion Litoměřice)
Voženílek byl vyhlášen útočníkem sezony, pochopitelně tedy nechybí ani v All-Star týmu. V kanadském bodování Chance ligy skončil druhý – v 57 zápasech se blýskl 64 body (22+42).

All-Star týmy Chance ligy

2019/2020 – Lukáš Klimeš (Přerov) – Patrik Marcel (Litoměřice), Pavel Pýcha (České Budějovice) – Daniel Voženílek (Litoměřice), Roman Pšurný (Přerov), Tomáš Šmerha (Slavia)
2018/2019 – Lukáš Klimeš (Přerov) – Ondřej Slováček (Vsetín), Jiří Říha (Kladno) – Ladislav Zikmund (Kladno), Marek Račuk (Prostějov), Luboš Rob (Vsetín)

Individuální ceny v Chance lize za sezonu 2019/2020

Cena Tomáše Zelenky: ?
Nejlepší brankář:
 Lukáš Klimeš (HC ZUBR Přerov)
Nejlepší obránce: Pavel Pýcha (ČEZ Motor České Budějovice)
Nejlepší útočník: Daniel Voženílek (HC Stadion Litoměřice)
Nejlepší junior: Vojtěch Střondala (HC Stadion Litoměřice)
Nejlepší trenér: Václav Prospal (ČEZ Motor České Budějovice)
All-Star tým: Lukáš Klimeš (HC ZUBR Přerov) – Patrik Marcel (HC Stadion Litoměřice), Pavel Pýcha (ČEZ Motor České Budějovice) – Daniel Voženílek (HC Stadion Litoměřice), Roman Pšurný (HC ZUBR Přerov), Tomáš Šmerha (HC Slavia Praha).
Cena za oddanost hokeji: ?

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz