TOP 100 hráčů sezony: Daniel Vrdlovec (74. místo)

Foto: Václav Kohelka, hc-slavia.cz

Po konzultacích s desítkami lidí, kteří se pohybují kolem Chance ligy, jsme sestavili žebříček sta nejlepších hráčů sezony 2019/2020. Postupně si je představíme. Na 74. místě se umístil Daniel Vrdlovec (HC Slavia Praha).

partneři českého hokeje

Sestavit žebříček TOP 100 hráčů je přetěžký úkol. Do úvahy se musí brát desítky faktorů. Třeba i to, kdo kolik odehraje minut.

A Vrdlovec letos naskočil do všech šedesáti zápasů. A když k tomu připočteme, že jeho průměrný ice time byl 18:54, je jasné, že toho Vrdlovec letos odehrál fakt hodně.

Konkrétně 1 134 minut. Jen tři jiní útočníci strávili na ledě víc času než Vrdlovec. Shodou okolností to jsou všechno forvardi Třebíče: Ladislav Bittner, Martin Šťovíček a Lukáš Nedvídek. 

Vrdlovec využil vysokého ice timu ke třinácti gólům (z toho tři byly vítězné) a k pětadvaceti asistencím. Jen Tomáš Šmerha a Filip Kuťák dali ze slávistů víc branek. Pouze Šmerha pak vystřelil víckrát na branku než Vrdlovec (130x).

Ač měl Vrdlovec enormní vytížení, byl v této sezoně při hře v rovnovážném počtu jen u 35 inkasovaných branek. Slavia s ním na ledě jich přitom vstřelila 36. 

Byť sám Vrdlovec asi nebyl v takové formě jako v předešlých ročnících, kdy dokázal sbírat bod na zápas, měl na povedené slávistické sezoně významný podíl. Sešívaní s mladým týmem skončili po základní části sedmí.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz