TOP 100 hráčů sezony: David Chroboček (97. místo)

Foto: Michal Polák, eMPefoto.cz

Po konzultacích s desítkami lidí, kteří se pohybují kolem Chance ligy, jsme sestavili žebříček sta nejlepších hráčů sezony 2019/2020. Postupně si je představíme. Na 97. místě se umístil David Chroboček (AZ RESIDOMO Havířov).

partneři českého hokeje

Havířov stejně jako loni proháněl favority, nakonec skončil pátý. A to jen o tři body za třetím Vsetínem. I přesto, že vsází především na mladé hráče a v kádru nemá žádné velké hvězdy (snad až na Jakuba Kotalu, u kterého brzy uvidíte, že bude v našem žebříčku hooooodně vysoko). 

David Chroboček byl druhým nejvytíženějším hráčem týmu (20:03), o trošku víc toho odehrál už jen Ľubomír Malina.

Chroboček zakončil sezonu se sedmnácti body (6+11), z toho hned deset získal při přesilovce. Víc bodů z havířovských beků nasbíral pouze Alex Rašner. Společně s Ondřejem Kachyňou se pak Chroboček dělil o pozici nejlepšího střelce mezi obránci.

Navíc hrál hodně obětavě, ostatně právě on zblokoval nejvíc střel ze svého týmu (50). V rovnovážném stavu byl u 30 vstřelených a u 31 inkasovaných branek, takže jeho přínos nebyl jen v přesilovkách, ale spolehlivý byl při všech herních činnostech. 

Zajímavé je, že se Chrobočkovi víc vydařila druhá polovina sezony, kdy přitom Havířov stál proti nejlepším týmům soutěže. To jenom potvrzuje, že Chroboček dokáže držet krok i s těmi nejlepšími.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz