Trápící se Žďár nad Sázavou před derby posílil útok, lovil v Třebíči

Foto: hstrebic.cz

Druholigový Žďár nad Sázavou posiluje ofenzivu. Z Třebíče má k Plamenům vyřízeny střídavé starty útočník Radim Ferda. Klub o tom informoval na svém Facebooku.

Nový fanshop

Jednadvacetiletý hokejista je v Třebíči na hraně sestavy, v úvodních šesti kolech zasáhl do tří střetnutí. Proti Přerovu, Porubě a Vsetínu sehrál jen něco málo přes osmnáct minut, k dvěma trestným minutám do statistik zaznamenal jeden bod za nahrávku.

Nyní dostane šanci také ve Žďáru nad Sázavou. S druholigovým hokejem už má zkušenosti z minulé sezony, kdy pomáhal Moravským Budějovicím. Ve 20 utkáních základní části zazářil 16 body (9+7), dalších šest bodů (4+2) pak přidal ve 12 zápasech play off.

Plameny čekají na první vítězství v sezoně

Mladý útočník s 44 prvoligovými starty by měl trápícím se Plamenům, které mají po třech utkáních sezony pouhý bod při skóre 5:12 a krčí se na předposledním místě tabulky, pomoct. Nastoupí Radim Ferda už dnes v derby na ledě Havlíčkova Brodu?

Soupiska SKLH Žďár nad Sázavou

Brankáři:
Jiří Sláma, Jan Čáp.

Obránci:
Dominik Adam, Lukáš Hort, Jiří Kališ, Josef Kolda, Aleš Koželuh, Martin Lojek, Martin Pleva, Jan Wasserbauer.

Útočníci:
Lukáš Bureš, Radim Ferda, Martin Gregar, Aleš Heinrich, Jiří Hromádka, Tomáš Chlubna, Lukáš Jícha, Slavomír Kadleček, Dominik Knap, Ondřej Kovářů, Luboš Kunstmüller, Jakub Nečas, Marek Prokš, Jan Sokolík.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz