Valašské Meziříčí hledá nového trenéra: Weintritt končí!

Foto: hcvm.cz

Tak tohle se nečekalo. Bobry z Valašského Meziříčí už na pozici hlavního trenéra nepovede zkušený Jiří Weintritt. Jeho anabáze u Valachů skončila po vzájemné dohodě. Informují o tom internetové stránky klubu.

Chance liga na Hokejka TV

Bobři měli před letošní sezonou nemalé ambice. Tým, který je postupně budován a doplňován, chtěl udělat další krok a zařadit se mezi nejužší špičku 2. ligy. To se mu ale zatím nedaří: Valašské Meziříčí okupuje v aktuální tabulce skupiny Východ až pátou příčku.

Výkony mužstva navíc nejsou nijak přesvědčivé. V této souvislosti si zmiňme těžký direkt 1:5, který Bobři inkasovali 30. prosince minulého roku na vlastním ledě od beznadějně posledních Moravských Budějovic. Pak sice přišly dvě vítězství za sebou, jenže poslední měření sil v Novém Jičíně Valašské Meziříčí opět nezvládlo, když padlo 3:4.

Toto utkání bylo posledním, které z pozice trenéra řídil Jiří Weintritt.

Jeho místo dočasně přebírá asistent Lukáš Plšek. Jméno nového lodivoda oznámí Bobři během příštího týdne.  

Weintritt své angažmá na pozici hlavního trenéra ukončil po vzájemné dohodě. „Děkujeme panu Weintrittovi za odvedenou práci a přejeme mu hodně štěstí v budoucnu,“ píše se na oficiálním webu Bobrů.

Zkušený kouč působil na lavičce Valašského Meziříčí coby hlavní trenér od jara 2017. Pod jeho vedením dokázali Bobři dvakrát proklouznout až do semifinále. Tam ale byla nad jejich síly postupně Poruba Havlíčkův Brod.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz