Valašské Meziříčí má další posilu do útoku, vrací se Slovák

Foto: Věra Václavková, dracisumperk.cz

Po čtyřech letech v dresu Nového Jičína ohlásil zpátky k Bobrům návrat Jiří Slovák (na snímku druhý zleva). Šestadvacetiletý útočník pomůže oslabené ofenzivě Valašského Meziříčí, klub o tom informoval na svých webových stránkách.

Nový fanshop

Dobří holubi se vracejí, což zřejmě platí i v případě Jiřího Slováka. Vytáhlý hokejista mění klub po necelých čtyřech letech, jeho dalším působištěm bude důvěrně známé Valašské Meziříčí. V novém ročníku se mu přitom bodově daří, za Ďábly odehrál devatenáct utkání a zapsal sedm branek a sedm asistencí. 

Produkce třineckého odchovance se v Novém Jičíně zvyšovala rok od roku. V prvním ročníku nasbíral pět bodů, v dalším třináct a loni jednadvacet. Tento příspěvek stačil na třetí místo v rámci týmového bodování, mezi střelci pak sezonu zakončil na druhé příčce. 

Teď se Slovák vrací do známého prostředí. Útočným řadám Bobrů by měl určitě pomoct, zejména pak kvůli zranění Jakuba Pořického a Tomáše Brunce. Klub od něj očekává především důraznou ofenzivní hru, čemuž se s jeho fyzickou stavbou nelze divit. Zajímavostí je, že v mužstvu působí na pozici brankáře jeho jmenovec, který rovněž nastupoval i za Nový Jičín. 

 

Jak už bylo zmíněno, šestadvacetiletý útočník je produktem třineckého hokeje. V mládežnickém věku nastupoval i za Frýdek-Místek, s nímž poprvé okusil třetí nejvyšší soutěž. Po jedné sezoně ale následoval přesun do Valašského Meziříčí.

Slovák se tak stal další týmovou posilou v krátkém časovém sledu. Klub před nedávnem získal obránce Michala Hryciowa nebo útočníka Radka Pořízka

Bobři se momentálně nachází na třetím místě východní skupiny a na svém kontě mají stejný počet bodů jako čtvrtý Hodonín. Ztráta na druhou příčku, zaručující postup do semifinále vyřazovací části, už činí jedenáct bodů. 

Naváže Slovák na povedený start sezony?

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz