Za Slovan hrál už sedmým rokem, teď se Merta po vzájemné dohodě loučí

Foto: Jiří Zaňát, slovanusti.cz

Do druhé fáze dlouhodobé části už v Ústí nad Labem nezasáhne útočník David Merta, jenž po vzájemné dohodě s klubem předčasně ukončil smlouvu.

partneři českého hokeje

„K dnešnímu dni byla po vzájemné dohodě ukončena smlouva. Děkujeme Davidovi za odvedené služby za Slovan v letech 2014 až 2019 a přejeme mu hodně štěstí v dalším profesním životě,“ uvedl klub na svých webových stránkách.

David Merta působil na severu Čech už sedmým rokem, v probíhajícím ročníku ale zasáhl jen do devíti zápasů s bilancí dvou bodů za gól a asistenci. Poslední utkání v ústeckém dresu sehrál 12. října v derby na ledě poslední Kadaně.

Sedmadvacetiletý útočník, jenž dřív hrál i za Spartu, odehrál ve druhé nejvyšší lize 251 duelů s bilancí 124 bodů za 61 branek a 63 nahrávek. Kromě Ústí nad Labem hrál dvakrát krátce i za Litoměřice, ve druhé lize pak v dresu Děčína.

Soupiska HC Slovan Ústí nad Labem

Brankáři:
David Stahl, Petr Hamalčík, Jan Růžička, Adam Brízgala.

Obránci:
Vladimír Brož, Dominik Málek, Matěj Hes, Lukáš Zukal, Erik Mareš, Václav Veber, Jakub Müller, Matyáš Zelingr, Karel Klikorka, Josef Zajíc, Ondřej Smetana.

Útočníci:
Václav Krliš, Jiří Severa, Tomáš Vildumetz, Petr Maršoun, Martin Tůma, Pavel Kordule, Ondřej Bláha, Martin Bláha, Matyáš Filip, Jan Havel, Tomáš Pšenička, Daniel Kružík, Antonín Melka, Sebastian Dörner, Jan Grim, Matěj Harkabus, Vladislav Houška, Šimon Jelínek, Matyáš Svoboda.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz