Zámorský má nabídky z extraligy. Přeje si ale Švédsko

Foto: Stanislav Souček, mountfieldhk.cz

Reprezentačnímu obránci Petrovi Zámorskému po této sezoně skončí v Hradci Králové smlouva. Co s ním bude dál? To zatím neví, nikde jinde totiž ještě domluvený není.

partneři českého hokeje

Sám připustil, že je ve hře víc variant.

Zaprvé – zůstat v Hradci Králové. „S generálním manažerem Alešem Kmoníčkem máme velmi dobrý vztah a bavíme se na rovinu. Nabídku z Hradce mám a moc si jí vážím," přiznal Zámorský v rozhovoru pro sport.cz.

Zadruhé – odejít k extraligové konkurenci. V minulosti se hodně mluvilo například o zájmu Komety. „Ozvaly se mi kromě Hradce i další kluby z extraligy," potvrdil Zámorský, který letos vinou zranění odehrál jen 33 utkání (1+8).

Zatřetí – zamířit do zahraničí. Konkrétně do Švédska. „Abych řekl pravdu, přál bych si, aby mi dopadlo Švédsko," prozradil Zámorský pro sport.cz.

Ve Švédsku už působil v letech 2015 až 2017, tehdy hrál za Örebro. „Do Švédska mě to táhne znovu, protože se mi tam líbilo," vysvětluje sedmadvacetiletý bek.

„Jednali jsme tam se dvěma kluby. Bohužel to bylo ještě předtím, než ukončili ligovou sezonu. Teď je to tedy ve fázi, že nikdo moc neví, koho bude moct podepsat," nastínil Zámorský obtíže, které nyní panují na přestupovém trhu.

Přání je každopádně jasné – hrát ve Švédsku. Zámorský ovšem jasně říká: „Nechce se mi zase nějak dlouho čekat. Když Švédsko padne, zamakám v příští sezoně a třeba to klapne v budoucnu."

Foto: Stanislav Souček, mountfieldhk.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz